Pedesetak bivših i sadašnjih radnika građevinske tvrtke "Projektgradnja" prosvjedovalo je danas pred upravom tvrtke u Slavonskome Brodu tražeći isplatu zaostalih plaća.
Tvrtka je u postupku predstečajne nagodbe, a dio prosvjednika kaže kako plaću nisu primili od ljeta prošle godine. "Projektgradnja" kao jedna od uspješnijih građevinskih tvrtki ukupno je zapošljavala 250 radnika. Predsjednik Uprave "Projektgradnje" Željko Čugura izrazio je nadu kako će problem biti riješen u sljedeća dva mjeseca koliko traje postupak nagodbe.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu