HDZ-ov program za Zagrebačku županiju te kandidati za župana, zamjenike župana, gradonačelnike i općinske načelnike na predstojećim lokalnim izborima predstavljeni su u petak u Dugom Selu, u nazočnosti premijera i predsjednika HDZ-a Andreja Plenkovića koji je istaknuo kako Vlada čvrsto drži kormilo u rukama.
Plenković je rekao kako je moto HDZ-ove kampanje – jedinstvena Hrvatska – i ostvarenje sinergije u Zagrebačkoj županiji koja je svojim geografskim obilježjem, prometnim karakteristikama i razvojnim potencijalom jedna od ključnih županija.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu