Gotovo pet godina od otvaranja predstečaja, tvrtka Esplanade Oleander sljedećeg ponedjeljka trebala bi na Trgovačkom sudu u Zagrebu potpisati predstečajnu nagodbu s vjerovnicima.
Ako zakazano ročište protekne bez iznenađenja, okončanje predstečajnog postupka između ostalog će tvrtki u vlasništvu austrijskog poduzetnika Herberta Haselbachera dati slobodne ruke da proda zagrebački Hotel Esplanade, za čiju se kupnju nedavno otvoreno zainteresirao srpski Delta Holding.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu