Ministarstvo unutarnjih poslova u petak je sa Zajednicom gospodarskih subjekata potpisalo okvirni sporazum za nabavu uređaja za mjerenje brzine, kojim će u sljedeće tri godine broj takvih uređaja biti povećan za dva i pol do tri puta, što bi trebalo doprinijeti povećanju razine sigurnosti prometa na cestama.
„Zadnji pokušaj koji je MUP radio na planu modernizacije, posebice mjernih uređaja propao je 2015., a mi smo ga kao i većinu drugih stvari priveli kraju”, rekao je nakon potpisivanja ugovora ministar unutarnjih poslova Davor Božinović.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Policiji bi bilo puno bolje da uvede standard fizicke spreme i uvede odredjenje KPIeve vezano uz to. Svaka slika policajca u HR oslikava ugojenog magarca koji teretanu nije vidio 20 godina. Ne moze netko biti policajac ako ima 120 kila a visok je 170cm. Kakva je to policija. I umjesto u kamere treba uloziti u teretane u svakoj policijskoj postaji i obvezno vjezbanje i provjeru kondicijskog stanja, kolesterola, masti kao i eticke testove ponasanja jednom mjesecno. Tko ne prodje minus na placu!
Po uzoru na ministra obrane.
@lukas zar ti se mora objašnjavati? peru lovu. šta nisi to još naučio da je to normalno u hrvatskoj, pa i u samoj policiji.
Uključite se u raspravu