Ministar uprave Lovro Kuščević, gostujući u RTL Direktu, najavio je neke promjene koje bi se uskoro trebale dogoditi u javnoj upravi.
Ministar je kazao kako je digitalizacija javne uprave reformska mjera te da će javna uprava time biti učinkovitija, transparentna i puno jeftinija. Neki dan je tjednik Lider objavio ocjene koje su činovnici sami sebi dali najbolje ocjene. Ministar Kuščević je u RTL Direktu kazao kako njegovo ministarstvo ne spada među čiste odlikaše, a o ocjenjivanju je kazao da želi vjerovati kako su svi ti službenici tako dobri.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.uhljeb koji planira oteti ljudima koji rade u upravi pa dati drugima u izmišljenim agencijama i izmišljenim radnim mjestima
koliko je sebi planirao smanjiti ?
Hvalite me usta moja i otvorili bumo još par agencija za uhljebljivanje!
Uključite se u raspravu