Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Zoran Milanović susreo se danas u Banskim dvorima s kardinalom Vinkom Puljićem, vrhbosanskim nadbiskupom.
Predsjednik Vlade Milanović i kardinal Puljić razgovarali su o statusu Hrvata u Bosni i Hercegovini, stanju u Vrhbosanskoj nadbiskupiji te načinima na koje hrvatska država i Vlada mogu pomoći poboljšanju situacije u kojoj se nadbiskupija nalazi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu