Izvršnom predsjedniku Dinama Zdravku Mamiću u četvrtak je i u novoj istrazi zbog nezakonitosti na štetu nogometnog kluba Dinamo određen istražni zatvor iz kojega može izaći uz 14 milijuna kuna jamčevine.
Iako je prva informacija Uskokova tužitelja bila da je Mamiću određeno jamstvo od 15 milijuna kuna tužiteljstvo je ispravilo podatak navodeći da je riječ o 14 milijuna kuna.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu