Sezona godišnjih odmora, koja je upravo počela, u Hrvatskoj donosi i ljetno radno vrijeme nekih državnih institucija, čiji djelatnici također idu na more. A to u pravilu znači kraće radno vrijeme u odnosu na ono izvan sezone pa građani koji nisu na moru nego se za ljetnih vrućina bave sređivanjem “papirologije” imaju zahtjevan zadatak da sve to obave u skraćenom radnom vremenu.
Tako svi oni koji moraju u Zagrebu od srpnja do kolovoza primjerice izvaditi novu osobnu ili srediti prometne dozvole za to imaju svaki dan na raspolaganju policijske službenike od 7 do 14.30 sati. Za one koji žele po hitnom postupku doći do putovnice, osobne iskaznice ili vozačke dozvole, a za što trebaju i dodatno platiti, šalteri su otvoreni od 7 do 17 sati, piše Večernji list.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu