Ministar znanosti obrazovanja i sporta Željko Jovanović izjavio je danas u povodu optužnice protiv izvršnog predsjednika Dinama Zdravka Mamića kako svako društvo, pa tako i Hrvatska, mora imati nultu toleranciju na govor mržnje i diskirminaciju.
Zagrebačko Općinsko državno odvjetništvo podiglo je optužnicu protiv izvršnog predsjednika Dinama Zdravka Mamića, tereteći ga da je sredinom ožujka uvredama na račun ministra Željka Jovanovića i srpske manjine javno poticao na nasilje i mržnju, a Jovanović je danas uoči sjednice Vlade novinarima rekao kako je "univerzalno zlo za svako društvo – govor mržnje i diskriminacija po bilo kojoj osnovi, nacionalnoj, vjerskoj, spolnoj, rodnoj".
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu