Imunološki zavod objavio je na Zagrebačkoj burzi poziv za iskazivanje interesa u dokapitalizaciji s ciljem provedbe sanacije društva.
Program sanacije koji uključuje odabir strateškog partnera prihvatio je Nadzorni odbor društva na zajednički prijedlog Ministarstva gospodarstva i Hrvatskog fonda za privatizaciju. U pozivu se ne navodi iznos potreban za dokapitalizaciju Imunološkog zavoda, već se od ponuditelja očekuje da definira koliko sredstva planira uložiti. Prema nekim spekulacijama, za sanaciju društva koja uključuje i izgradnju novih pogona potrebno je oko 100 milijuna eura.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu