Čelnici HDSSB-a u utorak su osječkoj Gradskoj upravi predali peticiju protiv poskupljenja javnog gradskog prijevoza koju je, kako navode, potpisalo više od sedam i pol tisuća građana, a kojom traže povratak cijena na razinu prije poskupljenja.
Zamjenik predsjednika stranke i gradski vijećnik Karlo Šatvar kazao je na konferenciji za novinare kako se peticijom želi upozoriti da se teret nesposobnosti upravljanja tvrtkom Gradski prijevoz putnika (GPP) ne može prebacivati na građane, posebice na umirovljenike i nezaposlene. Izrazio je nadu da će peticija potaknuti Gradsku upravu i gradonačelnika Ivana Vrkića da "još jednom razmotre ovaj loš potez kojim kažnjavaju građane".
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu