Tvrtke dm-drogerie markt, Infinum i COBE najbolji su poslodavci u 2019. godini, pokazuju rezultati istraživanja zadovoljstva zaposlenika koje je portal MojPosao proveo u 52 tvrtke, objavili su u srijedu s tog portala.
Tvrtka dm-drogerie markt je nagrađena u kategoriji velikih tvrtki, Infinum je najbolji poslodavac u kategoriji srednjih, a COBE u kategoriji malih tvrtki.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu