Ekonomska je klima u Hrvatskoj osjetno poboljšana u kolovozu dok je u Europskoj uniji u cjelini blago pogoršana, pokazalo je danas objavljeno istraživanje Europske komisije.
Indeks ekonomske klime (ESI) za Hrvatsku koji izrađuje Europska komisija porastao je u kolovozu na 117,2 boda, s revidiranog 112,1 boda koliko je iznosio u prošlom mjesecu. Prvotno je njegova vrijednost procijenjena na 108,1 bod.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu