Poslovni.hr slavi 20.rođendan
EN DE

Država obnavlja vozni park i nabavlja nova vozila za 40 milijuna kuna

Autor: Poslovni.hr
22. rujan 2018. u 11:05
Podijeli članak —
Foto: Patrik Macek/PIXSELL

Vozila nabavljaju se za 14 ministarstava

Središnji državni ured za središnju javnu nabavu objavio je javno nadmetanje za nabavu 289 vozila ukupne procijenjene vrijednosti 40,34 milijuna kuna.

već od 5 € mjesečno
Pretplatite se na Poslovni dnevnik
Pretplatite se na Poslovni Dnevnik putem svog Google računa, platite pretplatu sa Google Pay i čitajte u udobnosti svoga doma.
Pretplati se i uštedi

Riječ je o okvirnom sporazumu za nabavu vozila putem operativnog leasinga s ostatkom vrijednosti, na razdoblje od 60 mjeseci za 23 državne institucije, piše Večernji list.

Središnji državni ured za središnju javnu nabavu objavio je javno nadmetanje za nabavu 289 vozila ukupne procijenjene vrijednosti 40,34 milijuna kuna.

Riječ je o okvirnom sporazumu za nabavu vozila putem operativnog leasinga s ostatkom vrijednosti, na razdoblje od 60 mjeseci za 23 državne institucije, piše Večernji list.

Država ovim nadmetanjem želi nabaviti 188 osobnih vozila niže srednje klase, 69 vozila srednje klase, ali i devet osobnih automobila gornje srednje klase. Usto nabavlja se i šest terenaca, tri laka dostavna kombinirana vozila, četiri laka dostavna vozila, sedam furgona i tri kombinirana vozila za osam putnika.

Vozila nabavljaju se za 14 ministarstava – Ministarstvo vanjskih i europskih poslova, Ministarstvo uprave, Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova EU, Ministarstvo rada i mirovinskog sustava, Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture, Ministarstvo poljoprivrede, Ministarstvo turizma, Ministarstvo zaštite okoliša i energetike, Ministarstvo hrvatskih branitelja, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, Ministarstvo zdravstva, Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Ministarstvo kulture te Ministarstvo državne imovine. Nova motorna vozila će dobiti i Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske, Središnji državni ured za obnovu i stambeno zbrinjavanje i Središnji državni ured za šport.

Na listi institucija koje će obnoviti svoj vozni park putem ovog nadmetanja su i Državna geodetska uprava, Državni hidrometeorološki zavod, Državni zavod za mjeriteljstvo, Državni zavod za statistiku, Državna uprava za zaštitu i spašavanje te Ured za opće poslove Sabora i Vlade.

Autor: Poslovni.hr
22. rujan 2018. u 11:05
Podijeli članak —
Komentari (2)
Pogledajte sve

Ima se, može se….

Jbt svakih 6 mj?
Jel ovi ista drugo rade isim nabave laptopa, mobova, auta…..?
Mislim da sutra bude naslov o “uspjesnoj” novoj transi drz obveznica 😉
Zemljo otvori se!

Moglo bi vas Zanimati

New Report

Close