Hrvatska udruga poslodavaca pozdravlja plan relaksacija mjera Vlade RH i otvaranje obimnije poslovne aktivnosti jer je to važan korak na putu prema oporavku gospodarstva.
“Današnja odluka Vlade daje jasan smjer za ponovno intenziviranje poslovnih aktivnosti i povratak na radna mjesta što je preduvjet stvaranja prihoda i osiguravanja sredstava za plaće radnika. Također, važna dimenzija je i psihološki moment za sve nas, u kojem smo dobili jasan pokazatelj da situacija ide prema boljem”, kažu u priopćenju.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Ako se istraživanje da BCG cjepivo štiti od Coronavirusa, to je ujedno i dokaz da su najtrestriktivnije mjere na svijetu ciji je autor Capak bile potpuno nepotrebne i samo dodadtno unistile našu ekonomoju. Slovenija sa pola restrikcija ima slične rezultate kao i mi. Njemačka još bolje. Itd.
Uključite se u raspravu