Konferencija Dani hrvatskog osiguranja 2012. održava se od 4. do 6. studenoga u Rovinju, u organizaciji Udruženja osiguravatelja Hrvatske gospodarske komore (HGK), a pod pokroviteljstvom Ministarstva financija RH, priopćeno je danas iz HGK.
Na konferenciji sudjeluju domaći i strani stručnjaci iz područja osiguranja i reosiguranja, regulatora, supervizora i drugih pratećih financijskih institucija.
U ponedjeljak, prvog radnog dana konferencije, HANFA će prezentirati stanje i promjene u djelatnosti osiguranja u proteklih deset godina te predstaviti novosti u vezi s pristupanjem Hrvatske u članstvo Europske unije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu