Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić uputio je danas božićnu poruku u kojoj upozorava kako politička vlast koja zanemarujući antropološke istine pokušava riješiti društvene probleme neophodno dovodi do razaranja čovjeka i nesreće za Hrvatsku.
Kardinal napominje kako je bilo različitih pokušaja tijekom povijesti koji su osporavali kršćansku antropologiju: od onih koji su živjeli kao krivovjerja u krilu Crkve, do onih koji su raznim ideologijama izvana pokušali ponuditi drukčiju sliku o čovjeku, namećući je i samim kršćanima.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Neka se crkva i sve religije svijeta ne mješaju u politiku i ostalo, kamoli u školu. Tko hoće nek ide u crkvu. Svaki zakon na ovom svijetu najstrože brani i kažnjava zlo. Zato vi jednostavno ovakvi kakvi jeste ne trebate nijednom društvu. Vaše vrijeme je prošlo jer ste davno postali sve, samo ne duhovne organizacije.
p.s. Vaš temelj je bio ovo: Ne stječite zlata, srebra ni mjedi, ni obuće ni štapa. Ta vrijedan je radnik hrane svoje.
A što ste vi stekli ???Bozaniću Isus je hodao u sandalama a ti na sebi nosiš halje od tisuće Eura sa tisućama metara zlatnih niti. I samom Bogu više niste mili.
ima pravo! zašto bi katolici morali slušaati veličanje homoseksualnosti u školama, ako je to suprotno njihovom svjetonazoru jer homoseksualnost doživljavaju neprirodnom ???? ovo što jovan-ović radi je pravo nasilje nad katolicima!
Koji je ovo frik. Ako nećete slušat, spalit ćemo vas sve na lomači!
p.s. Vuk dlaku mijenja al ćud nikad.
Uključite se u raspravu