Osječki Županijski sud danas je nepravomoćno proglasio krivim svih šest okrivljenika, optuženih za korupciju u tzv, "aferi Sibinj", kojom je općina Sibinj oštećena za 58,2 milijuna kuna, a državni proračun za tri milijuna kuna.
Nepravomoćnom presudom bivši zapovjednik Hrvatske kopnene vojske, umirovljeni general Mladen Kruljac osuđen je na godinu i šest mjeseci zatvora, bivši načelnik općine Sibinj Ivica Batinić na šest godina zatvora te, a bivši član općinskog Poglavarstva Ivan Mišković na 5 godina i šest mjeseci zatvora.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Stefane pulen ti ode u lepu glavu[emo_zloban][emo_zloban][emo_smijeh]
Uključite se u raspravu