ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Super što neki na Belju sanjaju isti rast kao na Zvijezdi.

Jedan snov ne čini proljeće.

kolega pozitiva

vi se čudite kao i kolegica pozitiva2, ona se isto čudi 🙂
pitajte nju za mišljenje, ali bojim se da ćete se oboje tek čuditi…

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Poštovani kolega Apoksiomen,

da li je na skupštini bilo govora o eventualnoj isplati dividende u budućnosti ?
Hvala unaprijed !
P.s. Dioničar sam Zvijezde…

ja sam ovdje uz par dionicara najvise pisao o ZVDZ kao kompaniji. A ne o cijeni i ostalim dnevnim glupostima.
a sada postavljam i svoj target za izlazak iz nje, a to je 4950 kn

Jel ti to target ka na atlas nekretnine….di si 100 puta stavlja targete….ulazija pa izlazija…mislim da je tvoj broker zaradija vise od tebe…ovo nije dionica za tebe i moj ti je savjet da je prodas sto prije…
Ja ovu hartiju imam vec 6 godina…i ako je tko strpljiv ….to sam ja….
Btw…moj target je minimalno barem BV….a on je sad preko 9000 kn….a tko kaze da nece biti i veci…prije 9 godina se zvijezda sa istim poslovanjem i fundamenima prodavala po 20000 kn per share..
A ti si kao ovo prepoznao nedavno…
Rekoh…nije ovo za tebe….
Recimo kupnja jmnc po 30000 kn je bila.fantastican posao….i ledo po 3700…
Zvzd sam kupovao u frasponh od 2700-4000…

A BALVANA!!! :) :) :)


Jel ti to target ka na atlas nekretnine….di si 100 puta stavlja targete….ulazija pa izlazija…mislim da je tvoj broker zaradija vise od tebe…ovo nije dionica za tebe i moj ti je savjet da je prodas sto prije…
Ja ovu hartiju imam vec 6 godina…i ako je tko strpljiv ….to sam ja….
Btw…moj target je minimalno barem BV….a on je sad preko 9000 kn….a tko kaze da nece biti i veci…prije 9 godina se zvijezda sa istim poslovanjem i fundamenima prodavala po 20000 kn per share..
A ti si kao ovo prepoznao nedavno…
Rekoh…nije ovo za tebe….
Recimo kupnja jmnc po 30000 kn je bila.fantastican posao….i ledo po 3700…
Zvzd sam kupovao u frasponh od 2700-4000…


Ti si najjaci ovdje. Spominjes BV, to dosta govori o tebi. Nisam bzvz stavio ovu cijenu, to je cijena na kojoj dobijes prilicno iste brojke ko i na LEDU, i meni je to fer cijena za izlaz, za mene. A sto se tebe tice drzi je jos 20 godina, ja ZVZD imam vec 2, i ovaj moj target za sve fundamente(one bitne, a ne koje ti navodis) je ok….


Poštovani kolega Apoksiomen,

da li je na skupštini bilo govora o eventualnoj isplati dividende u budućnosti ?
Hvala unaprijed !
P.s. Dioničar sam Zvijezde…

nije, a nije vam to trenutno ni bitno.
oni jesu najavili značajne pomake u poslovanju, nove poslove, ali sumnjam da bi isplaćivali dividendu još, no, kao što rekoh, nebitna je i dividenda i buduće poslovanje trenutno.

ono što je bitno i što po mom mišljenju generira ovaj rast (ne samo Zvijezde) jemoguća prodaja dijela Agrokorovog portfelja. bilo da će prodati jednu ili više cijelih firmi, ili udio u svakoj. O tome se godinama špekulira, da li će i sad ostati na nivou špekulacije, ne znam…doduše već su slično napravili sa Ledom, tj Frikomom.

eto, a kolegama i kolegicama koji su prodali prije vremena, utjeha je da će platiti manje poreza na kapitalnu dobit ove godine. Stvari treba uvijek gledati s pozitivne strane. 🙂

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/445159/Zvijezda-proslavila-100-godina-Todoric-nezadovoljan-s-otkupom-uljarica.html

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Baš zanimljivo. U mjesec dana dionica narasla 65% a prodaje nema. Nitko ne kapitlaizira?

Nemoj misliti na m2!


Baš zanimljivo. U mjesec dana dionica narasla 65% a prodaje nema. Nitko ne kapitlaizira?

Vrlo jednostavno kolega i na ovim razinama izrazito atraktivna a to kaj ju je raifica zatukla max tam gdje je bila to ide njima na dušu.

Dobro pečem jajca!


Baš zanimljivo. U mjesec dana dionica narasla 65% a prodaje nema. Nitko ne kapitlaizira?

Pa disciplinirani smo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Baš zanimljivo. U mjesec dana dionica narasla 65% a prodaje nema. Nitko ne kapitlaizira?

Ja imam target, 4950. Na toj razini dolazi u jednakost sa LEDO…

New Report

Close