ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko se zurio prodati po bilo kojoj cijeni jucer, jednako kao riz prije 10ak dana, kada je dotakao 50…

Možda je puk’o Margin?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

kakav margin tko bi dao margin na ZVCV?

Traže strateškog partnera,ne daju informacije dok sve ne bude gotovo ( navodno cca mjesec dana).E, brale kad nisi dao po 800 kn sad fataj “crkavicu”.Naravno, plus izvučena lova iz firme ovih godina.Takvi su hrvati poduzetnici,bili bi velike gazde,izvlačili lovu iz firme na štetu radnika i dioničara,ali kad tad dođe sve na svoje..Kako bi u narodu rekli “tko s vragom tikve sadi…”

Odakle to?
Ako je to istina moglo bi se tu nešto zaraditi.


kakav margin tko bi dao margin na ZVCV?

Glumina banka

Mozda je Alvir skuzio da bi lako moga zavrsit kao Todoric….a jos mu nije kasno prodat…

Čitam neke glasine po netu da su pred bankrotom.

Cijena na burzi je kao da su vec bankrotirali

http://republika.eu/novost/64419/plenkovic-kaze-da-se-traze-rjesenja-za-zvecevo




Neznam što bi rekao na ovo sve,vidim da ovoj temi prevladavaju negativna mišljenja najčešće upućena upravi/vlasniku poduzeća. Nadam se ipak da stvari nisu baš tako loše,ipak je puno toga napravljeno zadnjih godina u vidu tehnološkog napretka… Nadam se da ćemo uskoro vidjet rezultate 4.kvartala… I navijam da Podravka preuzme Zvečevo kad već Kraš neće 🙂

kolega
a što će podravci zvečevo? kako ili koji dio se uklapa u asortiman? gdje vidite sinergijske učinke? ili su to samo lijepe želje?
[/quote]
Recite što će Podravci Gorenjka čokolade i Šumi bomboni?
[/quote]

od 200 komplementarnih odnosno supstitivnih artikala koje su dobili sa žitom, desetak nije problem. a desetak zvečevih artikala alkohola, je veliki prolem zbog sektora pića koje se podravka riješila.





Neznam što bi rekao na ovo sve,vidim da ovoj temi prevladavaju negativna mišljenja najčešće upućena upravi/vlasniku poduzeća. Nadam se ipak da stvari nisu baš tako loše,ipak je puno toga napravljeno zadnjih godina u vidu tehnološkog napretka… Nadam se da ćemo uskoro vidjet rezultate 4.kvartala… I navijam da Podravka preuzme Zvečevo kad već Kraš neće 🙂

kolega
a što će podravci zvečevo? kako ili koji dio se uklapa u asortiman? gdje vidite sinergijske učinke? ili su to samo lijepe želje?
[/quote]
Recite što će Podravci Gorenjka čokolade i Šumi bomboni?
[/quote]

od 200 komplementarnih odnosno supstitivnih artikala koje su dobili sa žitom, desetak nije problem. a desetak zvečevih artikala alkohola, je veliki prolem zbog sektora pića koje se podravka riješila.
[/quote]
Po mojem skromnom mišljenju sve što je vrijedilo do jučer danas nemora biti tako. Podravka se nudi da bude novi konsolidator Hrvatskog prehrambenog tržišta. Ako mislite da je alkoholni program problematičan gotovo sam siguran da bi trebalo razgovarati sa Zadrom.
Prije nego je kupio Dalmacijavino ako sam ja dobro razumio nudio se da bude konsolidator u tom biznisu. Priča je išla kao da bi svatko proizvodio neki segment ia da bi se trebalo dogovorit tko će što radit…. Podravka bi u ovom trenutku mogla dobit na samo Zvečevo nego je navodno i pogon laste na prodaju i priča se da ima kupca…..Znači mogla bi za relativno male novce ozbiljno zagrabit u konditorski biznis.. A da ne kažem da bi po meni bilo još bolje da se počnu dogovorno spajat umjesto da netko nekog kupuje…

U svakom slučaju riješene će biti vrlo brzo,nadan se transparentnije što se tiće i vlasnika i dioničara…


U svakom slučaju riješene će biti vrlo brzo,nadan se transparentnije što se tiće i vlasnika i dioničara…

Mislite da će dobiti kredit ili će ih netko kupit/dobit strateškog partnera?

Zar oni nemaju strateskog partnera ? Agrokor.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close