ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup] Žitnjak se pomalo budi ali sve je to još ništa kad se sjetimo da je nekoliko puta bio na 1.200 protrgovan. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Bilo bi zanimljivo znati prosječnu cijenu u zadnjoj godini, mislim da je preko 1000 kn.

Od ukupno 205.643-dionice Žitnjaka , mali dioničari izvan kruga prvih 10-dioničara raspolažu sa 21,38% t.j. 43.966- dionica !
Od protrgovanih šezdesetak tisuća komada u zadnjih godinu dana , blizu trideset tisuća dionica promjenilo je vlasnika po cijeni od 1.000- do 1.200-kuna ! prosječna cijena trgovanja približava 1.ooo-kuna !
Ukoliko su ponude za preuzimanje ozbiljne o toj činjenici bi – Preuzimač – trebao itekako voditi računa !
[smiley] [smiley]

149 komada po 809,34 kune nije loše za početak

Sutra je zadnji dan Agrokoru za ponudu?????

ne, zadnji dan je bio 01/08/08.
zatim ponuda ide na razmatranje u HANFU na 14 dana…tako da bi je sutra mogli objaviti.
ali mislim da je izgledniji ponedjeljak…

a ja na more sutra,
laptop na rame i put pod noge,nema druge 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

treba pratiti i MLNR i ZTNJ…

za ZTNJ bi ponuda trebala biti 8% veca od danasnje prosjecne
a za MLNR bi trebala biti oko 6% veca.

Ako bude takva ponuda onda ću još jako dugo biti dioničar našeg dragog Žitnjaka [tongue]

znaci zakljucak je da treba kupoavati…
Šta se čeka [lol] [lol]
odmah kažem ovo nije sprdanja samo dašak dobre volje od koleg STH.
Hvala!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


ne, zadnji dan je bio 01/08/08.
zatim ponuda ide na razmatranje u HANFU na 14 dana…tako da bi je sutra mogli objaviti.
ali mislim da je izgledniji ponedjeljak…

hm… već sam pomalo nestrpljiv [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

nisi jedini…

mislim da bi ponuda trebala biti oko 880 kn… tako da bi danas trebala cijena up cca 10%…
[pray]


nisi jedini…

mislim da bi ponuda trebala biti oko 880 kn… tako da bi danas trebala cijena up cca 10%…
[pray]

Ako bude 880 onda će netko pokupiti do 840 i tu se postaviti.

New Report

Close