Zmajlović: Od dražbi emisijskih jedinica Hrvatskoj 688 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Zmajlović: Od dražbi emisijskih jedinica Hrvatskoj 688 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Emisijske jedinice su naziv za novi porez. Taj porez od 688 milijuna kuna ce napraviti isto sto i svi drugi porezi; povecati nezaposlenost.

I nece Hrvatska dobiti nista od drzabi emisijskih jedinica nego ce vlada RH oteti 688 milijuna od ono malo industrije sto je ostalo na zivotu. A kako ce ih potrositi vidjet cemo vrlo skoro.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ovo je super. Zna li tko kada i gdje ce biti prva drazba.Kupio bi za prvu ruku miljon emisijskih jedinica jer imam skladiste koje mi stoji poluprazno pa zasto ne iskoristit ovu ponudu. Bravo za Zmajlovica. Najbolji ministar uz Vrdoljaka,Marasa i Doncica. Samo naprijed.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Emisijske jedinice su naziv za novi porez. Taj porez od 688 milijuna kuna ce napraviti isto sto i svi drugi porezi; povecati nezaposlenog.

U pravu si.

Da ova SDP+HNS Kukuriku vlada Josipović i Milanović žele dobro nama svima već bi ovaj ministar dobio nogu u guzicu.

Potrošio je za parkiranje 600.000,00.
Najam kancelarija s kupaonicom ! plaća 22.000.000,00 a državne stoje prazne , neiskorištene….

.


…Najam kancelarija s kupaonicom ! plaća 22.000.000,00 a državne stoje prazne , neiskorištene….

Pero on potice poduzetnistvo,a drzava je los gosopdar. Da vidis kad se te prazne drzavne nekretnine “privatiziraju” kako nece stajat prazne. Bravo Znajlovicu svaka ti dala.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close