Zbog ‘nepodopština’ banke platile 321 milijardu dolara

Naslovnica Forum Komentari članaka Zbog ‘nepodopština’ banke platile 321 milijardu dolara

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Donald Trump, koji mi inače nije draga osoba,neće „olabaviti regulacije u bankarskom sektoru“ kako se ovdje tvrdi.
Prema njegovim najavama, on će, pojednostavljeno rečeno, ukinuti univerzalno bankarstvo. Odvojiti investicijsko i komercijalno bankarstvo!!!! Odnosno Donald Trump je potpisao uredbu kojom se naređuje revizija Dodd-Frank zakona iz 2010. godine, kojim se regulira poslovanje financijskih institucija i regulatornih agencija,kako nas izvještava BBC:
Toga, univerzalnog bankarstva, Eu se neće odreći pod velikim utjecajem Njemačke. Stoga je za očekivati neokantovski proces regulacija i impotentnosti bankarskog sustava!!!

Zbog ‘nepodobština’ ? Zanimljiv eufemizam za zgrtanje para na nečijem grcanju u krvi.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Zelim samo podsjetiti da u HR “banksteri” nisu platili ni kune kazne za ilegalne prakse trpanja kartica u dzepove potrosaca koji to nisu trazili. Neki dan sam dobio od ZABA-e u postanski dvije kartice koje nisam trazio jer sam otvorio racun ALI NISAM TRAZIO KARTICE! Jedna Maestro i jedna Visa Electron. I ne zele zatvoriti kartice nego se kontinuirano izvlace odgadjaju!!!!

New Report

Close