Za punu mirovinu 67 godina života ili 41 godina staža

Naslovnica Forum Komentari članaka Za punu mirovinu 67 godina života ili 41 godina staža

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mislim ovo je fenomenalno. Recimo ne primiš plaću i kreneš u štrajk, a onda poslodavac kaže da će svima dati 70% plaće. Ako odbiješ, lijepo svi na burzu. Jel to caka koja će biti u modi?

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

A ako prihvatiš manju plaću, to može biti zeleno svjetlo za daljnje smanjenje plaće.

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

pa ko se još normalan nada mirovini? ljudi to je poooooootrošenooooo.

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/velika-mirovinska-laz

who dares, wins


Mislim ovo je fenomenalno. Recimo ne primiš plaću i kreneš u štrajk, a onda poslodavac kaže da će svima dati 70% plaće. Ako odbiješ, lijepo svi na burzu. Jel to caka koja će biti u modi?

Ako mislis da vrijedis i zasluzujes vise nego sto ti poslodavac nudi, zasto ti ne budes poslodavac?



Mislim ovo je fenomenalno. Recimo ne primiš plaću i kreneš u štrajk, a onda poslodavac kaže da će svima dati 70% plaće. Ako odbiješ, lijepo svi na burzu. Jel to caka koja će biti u modi?

Ako mislis da vrijedis i zasluzujes vise nego sto ti poslodavac nudi, zasto ti ne budes poslodavac?
[/quote]

Za pokretanje posla potreban je kapital.

Kapital se može skupiti:

a) štednjom
b) kreditom

a opcija je teška zbog visokih stopa kamata na kredite i zbog survival of the fattest režima izdavanja kredita u Hrvatskoj – dakle kredit dobivaju oni sa najviše nekretnina kao zalog(zbog zaštite banke) dok se vani često kredit temelji na poslovnom planu i procjeni banke za uspjeh posla. Seljački rečeno, hebe im se kvaliteta tvog plana i moguće zarade na polsu, njima je samo da se zaštite.

b opcija – djelomično objašnjena u opciji a

c) laprdaš bzvz – tko bi htio uz ovakve namete sa jedne i način potrošnje novca poreznih obveznika sa druge strane – uopće plaćati porez.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close