VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vpik trenutno ima vecu trzisnu kapitalizaciju od blje-a ?

Pogledajte samo Bid/kupnju na vpik….(7 naloga, ukupna kupnja 70.000 kn)
Sva artiljeria je trenutno na rivp i ddjh…
Da li se ostaje bez muncije ili se već ostalo?

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Sve vijesti na ovoj dionici su odrađene. Ostaje joj da čami, čami i čami, sa polaganim klizanjem cijene, kako malim pojedinicima bude trebala neka para, pa pudu pomalo prodavali dionice. A kupaca 6.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Stvarno je milina bit dionicar tu gdje ti jedinu potporu pruza jedan nalog od 666kom koji ima nezgodnu naviku nestati isto tako brzo kao što se i pojavio…..[emo_beztona]

Ovo izgleda kao i Đakovština pred svoje zadnje dane. Nevjerojatno.
Ako se uskoro ne pokrene onaj što ima 62.651 dionicu bit će ovdje jako ružno za gledati.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Prodaju, nitko ne kupuje.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=VPIK-R-A

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ovaj koji je prebacio 2000 kom. po 82.98 i ima još 2000kom. na 84 s račun na račun čeka vas na 85 sa 4000kom. radi pretumbacije hitno mu treba lova.

Nemojte se navući!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Ali meni je prosto nevjerojatno kako to da se ovakve manipulacije i dalje dopuštaju, kad je sve toliko očigledno.

Ne znam što oni tamo u HANFI rade….

Vjerojatno imaju neka preča posla. [emo_zacudjen]

Imena nisu ista zato se za sad manipulator izvlači!A kad se dokaže da jedna te ista osoba trguje preko različitih imena i to samo na nekoliko tickera bit će veselo!
Samo kad odluče a već im ga je puna pipa!!!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Vama je panika kad Vpik pada a jos veca kad raste…daj ne trujte vise temu…

Danas se pokrenuo ovdje, jer je odustao od održavanja RIVP-a. Nije lako. Frontovi se šire. Niti LPLH ne izgleda baš ružičasto.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Nestala kupnja?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Da vam nema blogera ova dionica bi bila još znatno niže.
Trebali bi mu spomenik podignuti.

Vaš link …

La vita e bella!

Pričekajte malo da se Agrokor izlista na LSE pa ćete vidjet koliki je potencijal ove dionice 🙂

@Suomi
Tko je spominjao ikada da će se Vupik izlistati na LSE???
Priča za Agrokor je također vrlo upitna!!!!
Možda u budućnosti Konzum-Mercator ,neka strana burza,ali sumnjam na LSE !!!
Pozdrav

New Report

Close