VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa medju prvih 20 naloga ima kupnje za doc na 6 mjesto u SDA…..:)
cca 7000 kom

&

nije isto profesore, ovdje su dionice dodijeljene upravo s ciljem prodaje. pročitaj tekst. naravno, u ovom valu uživajte jer ćete zaraditi. dugoročni, dakle vas 1% ionako se nemaju čega bojati. kad ovi budu počeli prodavati, oni će dokupljivati, a mnogi od vas će prodavati…šteta, ovo je fundamentalno kvalitetna dionica.

...povijest se ponavlja...

Kolega, već su me izmoderirali, tako da ionako nema veze.
Hvala i bilježim se sa štovanjem moderatori [thumbsup]

Vupik isto kao i Belje ima gomilu potencijala ali i gomilu dugova, obveza i problema da se stvar uhoda.
Još godinama neće isplaćivati dividendu i super pozitivno poslovati pa će do tad uvijek biti vremena ukrcati se po povoljnim cijenam.
Zato naglo sadašnje povećanje cijene i likvidnosti smatram sasvim neopravdanim.

p.s. al onima koji na tom valu neopravdanog uzbuđenja istrejdaju i zarade neku pinku čestitam.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Na sve ove vaše komentare mogu napisati samo jedno. Dok vi znalci mlatite praznu slamu, cijena iz dana u dan raste. Da ste kupili pred koji dan već ste mogli biti u lijepom plusu. No vi i dalje mlatite praznu slamu. Imam dojam da je forum pun znalaca koji laprdaju bez veze i ne usude se kupovati jer je cijena već previše otišla [tongue]

ajd, ne bilo mi lijeno…
6. BAKIĆ NENAD (13987237540) 6.084 0,40 Osnovni račun

www.knjigara.com


Na sve ove vaše komentare mogu napisati samo jedno. Dok vi znalci mlatite praznu slamu, cijena iz dana u dan raste. Da ste kupili pred koji dan već ste mogli biti u lijepom plusu. No vi i dalje mlatite praznu slamu. Imam dojam da je forum pun znalaca koji laprdaju bez veze i ne usude se kupovati jer je cijena već previše otišla [tongue]

Bille, sličan je scenarij i režiser viđeni negdje prije godinu dana na KORF-u.
Slažeš li se s tim?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Na sve ove vaše komentare mogu napisati samo jedno. Dok vi znalci mlatite praznu slamu, cijena iz dana u dan raste. Da ste kupili pred koji dan već ste mogli biti u lijepom plusu. No vi i dalje mlatite praznu slamu. Imam dojam da je forum pun znalaca koji laprdaju bez veze i ne usude se kupovati jer je cijena već previše otišla [tongue]

Ne brinite kolega,kupovat će oni iznad 100 kuna.Tada će im cijena biti niska,a dionica potcjenjena.
Isto je bilo s ATPL.Godinama sam je kupovao 30-40 kuna po dionici.Nitko je nije htio kupiti na burzi,
a kada je prešla 1000 kuna svi su se "raskokodakali" kajko je jeftina itd,itd????
KORF im je "nedavno" bio skup po 25-35 kuna i pisali su da smo "naivci i maltene b….e" mi koji
kupujemo na tim razinama.Belje se masovno moglo kupovati po 20-30 kuna prije privatizacije,
LRH itd.
To su ljudi koji jednostavno ne znaju prepoznati prilike za zaradu.I dobro je da ima takvih jer kako
bi inače mi mogli zaraditi.
Vjerujte mi kada dionica znatno naraste i uđe u prvu kotaciju,prometi ,a i cijena bi mogli znatno narasti.
Nema druge nego lagano se "vratiti" u ovu dionicu.
Pozdrav

@gosn barmen

6.084 0,40 od gosn Sunovrata i nije neka brojkica kad to stavimo u odnos prema broju od 100 tisuća komada koji ima Vukovarski branitelj d.o.o. [rolleyes]

…bolje da nam odgovorite da li podržavate proteste mljekara da im se podigne cijena… [wink]


@gosn barmen

6.084 0,40 od gosn Sunovrata i nije neka brojkica kad to stavimo u odnos prema broju od 100 tisuća komada koji ima Vukovarski branitelj d.o.o. [rolleyes]

…bolje da nam odgovorite da li podržavate proteste mljekara da im se podigne cijena… [wink]


Poštovna kolegice, molim Vas da prvo provjerite kod ovlaštene osobe Vukovarski branitelj d.o.o kako će se ove dionice uopće prodavati ako se budu prodavale!!!
Uvjeren sam da ne razmišljaju prodati niti po znatno većim cijenama od ove.
Osim toga ,zar mislite da im je "gazda" besplatno dodjelio značajan postotak dionica da do njih jeftino dođu drugi? Možda imaju neku klauzulu da moraju prvo ponuditi "gazdi"???
Unatoč navedenog,draga kolegice,sudeći po iskazanom interesu zadnjih dana i prometima,mislim da bi 100.000 dionica "nestalo" za tjedan dva sa aska bez problema na ovoj razini.
Pozdrav

babica mi je na ignore listi.
to bi bio odgovor nekolicini koju je zanimalo zasto ne repliciram

www.knjigara.com


babica mi je na ignore listi.
to bi bio odgovor nekolicini koju je zanimalo zasto ne repliciram


…auu,gosn novinar,tko bi rekao da imate tako nježnu dušicu…ako sam ja kod vas na ignore,nisu ostali…

…pa nije valjda da nećete odgovoriti zato kaj vas ja pitam…ja vam razgovaram i sa najvećim neprijateljima i nikog nemam na ignore,jer smatram da

"Ljutnju je pametnije usmjeriti prema problemima, a ne prema ljudima;
usmjeriti energiju prema pronalaženju odgovora, ne izgovora
…"

William Arthur Ward

New Report

Close