VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svašta se ovdje lupalo i drobilo, ali ja ću samo još jednom podsjetiti na put Belja od 55 kn do 118 kn u vrla kratko vrijeme.
Snaga špekulacije na ZSE, Bakić, Todorić, trenutne valuacije Vupika i sami procijenite gdje će točno Vupik završiti.


hvala, kolega [smiley]
ali, je l’ dotle došlo, da se ovako jeftino druka?
šalim se, ali nakon toliko pretrpljenih kritika i uvreda nisam mogao odoljeti [smiley] [thumbsup]

Ma iskreno sam iz dosade ovo napisao jer mi je smiješno kako svi šute kao da nema transakcije na VPIKu. [smiley]



hvala, kolega [smiley]
ali, je l’ dotle došlo, da se ovako jeftino druka?
šalim se, ali nakon toliko pretrpljenih kritika i uvreda nisam mogao odoljeti [smiley] [thumbsup]

Ma iskreno sam iz dosade ovo napisao jer mi je smiješno kako svi šute kao da nema transakcije na VPIKu. [smiley]
[/quote]

kaze moj prijatelj kojeg u kolumnama zovem skromni, inace profic, da od trenutka spoznaje do odluke, bila odluka kupnja ili prodaja – cak i drzanje [smiley] – prodje neko vrijeme.
mozda se upravo o tome radi, o prolasku vremena [smiley]

www.knjigara.com

…a kako se ne piše…kolumna za kolumnom… [rolleyes]

http://www.poslovni.hr/vijesti/bakic-ne-utjece-na-cijenu-zato-kupih-vupik-196830.aspx
(čujte i počujte,nije da se hvalim… [wink])


…a kako se ne piše…kolumna za kolumnom… [rolleyes]

http://www.poslovni.hr/vijesti/bakic-ne-utjece-na-cijenu-zato-kupih-vupik-196830.aspx
(čujte i počujte,nije da se hvalim… [wink])


A možda s pravom pišu "kolumnu za kolumnom"?
Možda ima i razloga za hvalu?
Pa eto i Vas su zainteresirali,zar ne?
Pozdrav

@bisakovi

BAKICAAA, 13.02.2012. u 16:27
Pa eto i Vas su zainteresirali,zar ne?
Pozdrav

…ovako otvoreno i javno,sumnjam… [rolleyes] još kad se u naslovu pojavi i gosn kojem ni ime ne smijem napisati,a treba glumiti nekakvu instituciju,kod mene se odmah pojavi otpor…

…al to vam je valjda ženski mozak,pa ne uzimajte to za ozbiljno… [tongue]

@bakica
Ma ne uzimam to za ozbiljno,bez brige.
Pozdrav



@bisakovi

barmen, 13.02.2012. u 16:52
Pa eto i Vas su zainteresirali,zar ne?
Pozdrav

…ovako otvoreno i javno,sumnjam… [rolleyes] još kad se u naslovu pojavi i gosn kojem ni ime ne smijem napisati,a treba glumiti nekakvu instituciju,kod mene se odmah pojavi otpor…

…al to vam je valjda ženski mozak,pa ne uzimajte to za ozbiljno… [tongue]
[/quote]

što vrijedi više: zemlja + udvostručenje prihoda i ‘natruhe ebita kako buffett zapovijeda’, ili onaj čije se ime ne spominje?

savjet ne tražim, niti bih ga dao

www.knjigara.com

…gosn Birtić još jednom pažljivo pročitavši vašu kolumnu dođoh do slijedećeg zaključka…

…kao prvo naslov kolumne bih svakako izmijenila i umjesto da glasi“ Bakić ne utječe na cijenu. Zato kupih Vupik“,

ja bih ga naslovila…Dođi da ostarimo zajedno…( bilo bi to u skladu sa predstojećim praznikom zaljubljenih,a i sa vašom posljednjom rečenicom „Ako takvih nema, neka Vupik bude kod mene trideset godina…)

…ja znam da vi savjeta ne tražite niti bi ste ga dali ,ali na vaše pitanje“ što vrijedi više: zemlja + udvostručenje prihoda i ‘natruhe ebita kako buffett zapovijeda’, ili onaj čije se ime ne spominje?“

…ja ću vam odgovoriti da vrijedi onaj čije se ime spominje ( jer ste vjerojatno tako htjeli formulirati pitanje )ma kako mi to prikazati htjeli…

http://www.poslovni.hr/vijesti/bakic-ne-utjece-na-cijenu-zato-kupih-vupik-196830.aspx

savjet ne trazim, niti bih ga dao.

bakice, koliko znam, onaj cije se ime spominje ili ne spominje nije kupio herbalife, a ja jesam, dukat je, sjecam li se dobro, prodao, a ja ga jos drzim…

a naslov je, valjda, bar publici poslovnog razumljiva sala.

do iduce prilike, over and out

www.knjigara.com

…gosn Birtić,ja se ne bih svrstala u grupaciju koja bi vas sad cipelarila…ali smatram da je teško pomiriti vašu ulogu kolumniste i vašu ulogu forumaša dioničara…

…nešto bi tu svakako trebalo promijeniti,( pokušajte pisati u obliku metafora,prenesenog značenja,napravite odmak od Ba.ica i vaše dioničarske pozicije )jer ta ljubav ne može biti dugog vijeka…

…i taj savjet dobronamjerno prihvatite…lijep pozdrav od nonice…

1. AGROKOR D.D. (05937759187) 839.399 55,76 Osnovni račun
2. VUKOVARSKI BRANITELJ D.O.O. (51782914286) 100.093 6,65 Osnovni račun
3. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 30.716 2,04 Zast. račun
4. AGRO-TOVARNIK D.O.O. (78629035106) 15.914 1,06 Osnovni račun
5. TELEBEC KREŠIMIR (93788743162) 10.814 0,72 Osnovni račun
6. ZAVOD ZA ISTRAŽIVANJE I RAZVOJ SIGURNOSTI D.D. (05494093403) 5.000 0,33 Osnovni račun
7. PUHARIĆ JUŠTE (09819688888) 4.146 0,28 Osnovni račun
8. BAKIĆ NENAD (13987237540) 3.997 0,27 Osnovni račun
9. GILIĆ IVAN (20702180762) 3.795 0,25 Osnovni račun
10. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. (68481874507) 3.300 0,22 Skrb. račun

www.knjigara.com

New Report

Close