VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako tako misliš nemoj kupiti valamar i sve si riješio,dopusti nama da mislimo pa čak možda da i znamo da je drugačije.A zašto bi to netko prodao valamar leži u činjenici da su vlasnici valamara ljudi skloni investicijama a ne ljudi iz hotelskih branši.Otiđi na stranicu epica pa ćeš vidjeti o kojim se tu ljudima radi i koje su njihove reference i sklonosti.


Ako tako misliš nemoj kupiti valamar i sve si riješio,dopusti nama da mislimo pa čak možda da i znamo da je drugačije.A zašto bi to netko prodao valamar leži u činjenici da su vlasnici valamara ljudi skloni investicijama a ne ljudi iz hotelskih branši.Otiđi na stranicu epica pa ćeš vidjeti o kojim se tu ljudima radi i koje su njihove reference i sklonosti.

Ja ga neću sigurno kupovati, kad smo već kod holdinga, prije bi KORF kupovo (a neću ni njega)…. no da ne ulazim u detalje zašta i tako to. A šta se tiče EPIC-a i ostalih snova, slušam to već celu deceniju kako će EPIC sve skupo da prodade i znaš šta se u medjuvremenu desilo – ništa. Osim šta su sve rascepkali u 100 firmi i sad valda ni sami ne znaju gde im je šta… karikiram. Verovatno jednom i oće sve da prodadu, no dotad ću se ja bavit nekim unosnijim, likvidnijim, transparentnijim i verovatno izdašnijim investicijama. Lep pozdrav.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Pa dobro, čemu onda svi oni postovi!? [shocked]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ako tako misliš nemoj kupiti valamar i sve si riješio,dopusti nama da mislimo pa čak možda da i znamo da je drugačije.A zašto bi to netko prodao valamar leži u činjenici da su vlasnici valamara ljudi skloni investicijama a ne ljudi iz hotelskih branši.Otiđi na stranicu epica pa ćeš vidjeti o kojim se tu ljudima radi i koje su njihove reference i sklonosti.

Ja ga neću sigurno kupovati, kad smo već kod holdinga, prije bi KORF kupovo (a neću ni njega)…. no da ne ulazim u detalje zašta i tako to. A šta se tiče EPIC-a i ostalih snova, slušam to već celu deceniju kako će EPIC sve skupo da prodade i znaš šta se u medjuvremenu desilo – ništa. Osim šta su sve rascepkali u 100 firmi i sad valda ni sami ne znaju gde im je šta… karikiram. Verovatno jednom i oće sve da prodadu, no dotad ću se ja bavit nekim unosnijim, likvidnijim, transparentnijim i verovatno izdašnijim investicijama. Lep pozdrav.

[/quote]

Čemu svi ti postovi?Možda misliš da su trebali prodati valamar za 30kn kada se "rušio svijet"?Takve budale sigurno nisu,svejedno otiđi na stranicu epica pa vidi o kojim se ljudima tu radi,i kakve su njihove financijsko-investicijske reference i sklonosti.Vidjet ćeš da su oni samo financijski investitori kao ti i ja.




Ako tako misliš nemoj kupiti valamar i sve si riješio,dopusti nama da mislimo pa čak možda da i znamo da je drugačije.A zašto bi to netko prodao valamar leži u činjenici da su vlasnici valamara ljudi skloni investicijama a ne ljudi iz hotelskih branši.Otiđi na stranicu epica pa ćeš vidjeti o kojim se tu ljudima radi i koje su njihove reference i sklonosti.

Ja ga neću sigurno kupovati, kad smo već kod holdinga, prije bi KORF kupovo (a neću ni njega)…. no da ne ulazim u detalje zašta i tako to. A šta se tiče EPIC-a i ostalih snova, slušam to već celu deceniju kako će EPIC sve skupo da prodade i znaš šta se u medjuvremenu desilo – ništa. Osim šta su sve rascepkali u 100 firmi i sad valda ni sami ne znaju gde im je šta… karikiram. Verovatno jednom i oće sve da prodadu, no dotad ću se ja bavit nekim unosnijim, likvidnijim, transparentnijim i verovatno izdašnijim investicijama. Lep pozdrav.

[/quote]

Čemu svi ti postovi?Možda misliš da su trebali prodati valamar za 30kn kada se "rušio svijet"?Takve budale sigurno nisu,svejedno otiđi na stranicu epica pa vidi o kojim se ljudima tu radi,i kakve su njihove financijsko-investicijske reference i sklonosti.Vidjet ćeš da su oni samo financijski investitori kao ti i ja.
[/quote]

Ma joj nemoj me zajebavat s EPIC-om, najvrednije šta EPIC drži je upravo Valamar. Oni su primarno konsultatnti i jedino su ovde zahvaljujući državnoj administraciji sklonoj korupsiji uspeli za ništa dobiti 20 odsto hotelskih kapaciteta u državi. Nigde drugde u regionu to im nije uspelo, pogotovo ne skoro za džaba. Pa šta misliš zašta se ona dvocevka Grof ovde nastanio? Pa šta ne živi u Beču, Peštiti… il u Londonu gde bi naša mnogo više "istomišljenika".

Nemam ti ja šta gledat druškane jer me ta priča uopšte ne zanima. Ja znam da to vredi više, al uz ovakvu akcionarsku strukturu, razinu netransparentnosti i nebrigu za manjinske akcionare neka se drugi bakću time i snivaju snove o skoroj prodaji i enormnoj dividendi.

Ja sam se ovde javio jer su neki pametnjakovići počeli pisati gluposti o silnoj dividendi koja samo šta nije i miliardi keša koja ne postoji….

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Imati ćeš prilike ući na 100kn i još ti neće biti kasno.Vidi ti što drugo ima dobro za kupiti u "regionu"?

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-846/Grof-Eltz-rasprodaje-hotele-na-Jadranu

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ne razumijem odakle im zaključak da rasprodaje, kad je očito da čovjek kupuje

Možda jeftino kupuje da bi skupo prodao. [tongue]

Only God, Muammar and Libya!

Svašta se na ovom bidu nakupilo. Ne znam što čekaju? Promatraju sa sigurne udaljenosti (45kn) ili šalju izviđaće malo više na bid?


Svašta se na ovom bidu nakupilo. Ne znam što čekaju? Promatraju sa sigurne udaljenosti (45kn) ili šalju izviđaće malo više na bid?

Ni meni strpljenje nije jača vrlina, ali probudit ću se i ja jedan dan i ugledati VLHO > 100kn [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Svašta se na ovom bidu nakupilo. Ne znam što čekaju? Promatraju sa sigurne udaljenosti (45kn) ili šalju izviđaće malo više na bid?

Ni meni strpljenje nije jača vrlina, ali probudit ću se i ja jedan dan i ugledati VLHO > 100kn [thumbsup]
[/quote]

Misliš valjda 200kn.Ako 14tis ležaja,imovina korf-a u dionicama i milijuni m2 zemlje u 50% vlasništvu i upravljanju valamara koji zato ubire i visoke naknade ne vrijedi 1,2 milijarde kn onda nam je bolje zatvoriti sve hotele i saditi kupus i mrkvu.




Svašta se na ovom bidu nakupilo. Ne znam što čekaju? Promatraju sa sigurne udaljenosti (45kn) ili šalju izviđaće malo više na bid?

Ni meni strpljenje nije jača vrlina, ali probudit ću se i ja jedan dan i ugledati VLHO > 100kn [thumbsup]
[/quote]

Misliš valjda 200kn.Ako 14tis ležaja,imovina korf-a u dionicama i milijuni m2 zemlje u 50% vlasništvu i upravljanju valamara koji zato ubire i visoke naknade ne vrijedi 1,2 milijarde kn onda nam je bolje zatvoriti sve hotele i saditi kupus i mrkvu.
[/quote]

Ajmo polako, malim koracima [thumbsup]

Uostalom, nisam rekao da cu prodat, jer ne mislim, iskreno, mislim da ce biti jos ponistavanja dionica tako da ce i 200kn biti malo, ali o tom – potom!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pun sam valmara. Odlična su firma i loša dionica. No sa jednom dividendom od 4 kune bi postali best buy dionica

Kako bi sa jednom dividendom mogli postati best – buy akcija? Pojasni nam to malo druškane…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close