VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li mi netko može odgovoriti kako prodati ako dionica nije uvrštena na burzi, gdje je ta ponuda i kome se obratiti?? Hvala

Look, if you had one shot, one opportunity

Oglasnik.

Ali zasto ne bi pricekao javnu ponudu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Oglasnik.

Ali zasto ne bi pricekao javnu ponudu?


Zar mali dioničari neshvaćaju da je upravi jedini cilj riješit se malih dioničara ponudom cijene minimalne,jer prvi put nisu puno ponudili a mnogi po tim cijenama nisu prodavali,pa sad ponovo pokušavaju odkupit po jeftinim novcima,i kasnije to na burzi debelo podić cijenu..jer i njima je cilj da dionica u budućnosti više vrijedi radi kredita i sl.. [lol]

ispod 150kn nemojte to prodavat…pa makar čekali još 2 godine.. [thumbsup]



Oglasnik.

Ali zasto ne bi pricekao javnu ponudu?


Zar mali dioničari neshvaćaju da je upravi jedini cilj riješit se malih dioničara ponudom cijene minimalne,jer prvi put nisu puno ponudili a mnogi po tim cijenama nisu prodavali,pa sad ponovo pokušavaju odkupit po jeftinim novcima,i kasnije to na burzi debelo podić cijenu..jer i njima je cilj da dionica u budućnosti više vrijedi radi kredita i sl.. [lol]
[/quote]

kakve veze kredit ima s tim? pa ne određuje ti cijena dionice kreditnu sposobnost…….

a koliko sad vrijedi dionica kad je nema na burzi? ja znam koliko vrijede moje, jel ti znaš koliko vrijede tvoje?


Zar mali dioničari neshvaćaju da je upravi jedini cilj riješit se malih dioničara ponudom cijene minimalne,jer prvi put nisu puno ponudili a mnogi po tim cijenama nisu prodavali,pa sad ponovo pokušavaju odkupit po jeftinim novcima,i kasnije to na burzi debelo podić cijenu..jer i njima je cilj da dionica u budućnosti više vrijedi radi kredita i sl.. [lol]

Ja sam uvjeren da je njima cilj od trenutka izdvajanja od SNHO bilo istiskivanje malih dionicara. Nikakvo dizanje kreditne sposobnosti preko vrijednosti dionica.

A za koliko bi im prodao VLHO-R-A sam vec naveo – 140 kn.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Zar mali dioničari neshvaćaju da je upravi jedini cilj riješit se malih dioničara ponudom cijene minimalne,jer prvi put nisu puno ponudili a mnogi po tim cijenama nisu prodavali,pa sad ponovo pokušavaju odkupit po jeftinim novcima,i kasnije to na burzi debelo podić cijenu..jer i njima je cilj da dionica u budućnosti više vrijedi radi kredita i sl.. [lol]

Definitivno austrijanci žele istisnuti male dioničare i onda dignuti vrijednost firme…i sve lijepo preprodati…
Ja sam uvjeren da je njima cilj od trenutka izdvajanja od SNHO bilo istiskivanje malih dionicara. Nikakvo dizanje kreditne sposobnosti preko vrijednosti dionica.

A za koliko bi im prodao VLHO-R-A sam vec naveo – 140 kn.

[/quote]

Austrijanci žele istisnuti male dioničare, diguti vrijednost firme i sve lijepo preporadati…
zasad im ide odlično! [bye]

išlo bi im još i bolje da su u startu ponudili book.

Iz ove dionice izašao sam nedugo nakon dokapitalizacije i sa zanimanjem pratim ovu priču koja ipak čini se ide svome kraju. a to je istiskivanje malih dioničara priznali vi to ili ne. Nažalost jer dionica je odnosno tvrtka stvarno dobra.
Javljam se samo da ne letite visoko jer o vrijednost dionice o kojoj sanjate nećete dosanjati. Njena vrijednost je u najboljim danima Hrvatskog gospodarstva i burze bila oko 120 kuna. Napominjem u najboljim danima.
Između ostalog postoje i neki zakonski okviri koji određuju minimalnu cijenu, a da će vam neko na ljepe oči dati više, nevjerujem.


Iz ove dionice izašao sam nedugo nakon dokapitalizacije i sa zanimanjem pratim ovu priču koja ipak čini se ide svome kraju. a to je istiskivanje malih dioničara priznali vi to ili ne. Nažalost jer dionica je odnosno tvrtka stvarno dobra.
Javljam se samo da ne letite visoko jer o vrijednost dionice o kojoj sanjate nećete dosanjati. Njena vrijednost je u najboljim danima Hrvatskog gospodarstva i burze bila oko 120 kuna. Napominjem u najboljim danima.
Između ostalog postoje i neki zakonski okviri koji određuju minimalnu cijenu, a da će vam neko na ljepe oči dati više, nevjerujem.

samo se pitam kako će doći do 95%?ovo je dionica koja se čeka i jednoga dana,možda prije nego mislimo,vlasnici će prodati firmu,a tada će i mali dioničari omastiti brk jer kupac će morati dati javnu ponudu po kupovnoj cijeni.ako netko misli da će se vlho-r-a preuzeti po 29,90kn,neka odmah proda današnjim vlasnicima i okani se burze.300-500% prinosa ne događa se preko noći,to se čeka,tko nije spreman čekati ima priliku prodati.do tada mi koji ostajemo molimo boga da nas nagrade nekom dividendicom…

Ja mislim da vam je najpametnije ne dopustiti im da dođu do 95 %. Mora se negdje naći malo više od 5 % prava glasa, i dogovoriti se da neće prodati, i kada se dogovorite da ne pristajete na ništa – neće vas moći squeeze-ati.


Oglasnik.

Ali zasto ne bi pricekao javnu ponudu?


Pričekati ću ne žuri mi se, samo nisam se baš previše informirao. Javna ponuda je kad objave da "predpostavljam" možeš prodati /kupiti kao što je to bio slučaj sa inom i ht_om?? Tnx

Look, if you had one shot, one opportunity

New Report

Close