Vlada oprašta 12 milijuna kuna duga za braniteljske kredite

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada oprašta 12 milijuna kuna duga za braniteljske kredite

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pravi naslov treba glasiti “Vlada 12 milijuna kuna duga prebacuje na porezne obveznike”. Ovako se samo podgrijava iluzija o svemoćnoj državi koja eto velikodušno oprašta i otpisuje kao da u najmanju ruku ima 10 milijardi kuna suficita, a ne 20 milijardi deficita.

Ja stvarno neznam kaj se ovo desava…nisam niti znal za te kredite a oni ih vec otpisuju…ljudi moji pa ovo je katastrofa…ja delam pri privatniku koji mi nije dal placu zadnjih tri mjeseca a imam volju i znanje da bi otprl nekaj svojega…delal sam po van a ovi moji prijatelji koji su bili z menom po ratistima lepo su doma i vlecu penziju i ok…razvojacili su me sa cinom natporucnika i 495 dan ratista-no to nije niti bitno,
od ove nase drzave apsolutno nist nisam dobil osim dionica koje sam prodal jer sam moral,vani sam obolel,pocel sam delati pri nama zabadava jer kak nazvati ako delas a ne dobivas placu za to,nema postovanja prema braniteljima a svi preko branitelja traze i skupljaju glasove…i vi ste gospon ministar dosli v Koprivnicu ali ne zabadav deliti pravdu i suditi oko spomenika ali opet ne zabadav i taj je put kostal…kaj je z nama koji smo imali srecu(nesrecu)da nas barut nije niti okrznul,kakva ja prava imam?Ja se borim za goli zivot i ne sedim po birtijama i pricam lovacke price nego se trudim zaraditi a sto mi opet ovaj nas sistem ne dozvoljava.Podizali su se krediti,pokupovali auti.masinerija i ve je to sve propalo pak bu to drzava(porezni obveznici)platila.a ja imam problema jer kasnim 2 rate kredita za otplatiti pa me nazivaju z banke i poruke salju…a nemrem platiti jer mi ovi nedaju placu…ali to je po zakonu jer oni placaju obaveze prema drzavi a za radnika bu vec nekak…gospon minister dajte se streznite i otprite oci…spreman sam se z vama i suociti da vam velim kaj mislim o svemu tome i zakaj i za koga sam se boril…spot i sramota od drzave…za participaciju sam si isel novce posuditi jer nisem imal…ukinuli ste besplatnu participaciju…kakve mame i tate,zena i deca…nista …ja sam bil i trebal bi imati pravo na ljecenje jer posljedice tek sad pocinju dolaziti…nisam glumac i ne rezem si zile i plasim susede okolo da jih bum digel v zrak samo da dobim penziju…ne gosp.minister …samo sam jos uvjek normalni covjek koji radi a ne dobiva placu za to…zato me srce boli i trebalo bi to malo sire sagledati problematiku…samo se govori o poginulima i ranjenima(svaka cast suborcima)ali njihove obitelji su dobile abnormalne svote novca i jos uvjek dobivaju i namjestenj i razne pomoci,a moja djeca opet nista…eto vam jos jedan problem…stel bi se sa vama susresti u cetiri oka kao suborci da popricamo o toj problematici jer to nikoga ne zanima…ponavljam ovo nije Hrvatska za koju sam se borio niti za ljude koji nas vode kao stoku na klanje.

Bljak,bljak,….
Sve mi se ovo gadi, gadi mi se država, gade mi se političari, gadim se sam sebi,…
Ja sam budhala, i svi ostali koji smo “pošteni” i podmirujemo sve na vrijem, od čekova, registracije auta itd mi smo velike budhale.
.

Ministar Fred bi najviše pomogao braniteljima kada bi im objasnio kako je on.jedini u RH uspio se izljecit od PTSPa i to istog dana kada,je zasjeo u ministarsku fotelju!?

stvarno su budale svi koji posteno rade i plačaju obaveze, najbolje je svu imovinu prebacit na familiju, ili “rasprodati” pa cekati oprost dugova 🙂

očekujem da Hrvatska država sve kredite koji građani imaju u bankama otpiše.

Naime, postoji nešto što se zove USTAV Republike Hrvatske.

U njoj piše da svi imaju ista prava i da su svi jednaki.

Izgleda da jedino pošteni ljudi koji ne kradu, plaćaju račune u Hrvatskoj su građani drugog reda.

[b]black magic[/b]

New Report

Close