Vlada odobrila 48 milijuna kuna za referendum o braku

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada odobrila 48 milijuna kuna za referendum o braku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


@ delboy ,

Nemojte biti ovca , nedajte se manipulirati od terorista i nasilnika!
Saznajte zašto glasati za a zašto protiv .
Mnogi će se sramiti cjeli život zbog izjava ovih dana.
I izađite 01.12.2013. na Referendum !

abc:
Evo snimke jučerašnjeg Fokusa (ispod odaberite slovo F i Fokus)……argumenti……….:

http://www.hrt.hr/enz [hrt.hr]

POGLEDAJ PA ODLUČI !

.

Ja ne idem na nikakav referendum….jednostano, ova tema me nije ničim
potaknula- da svoje dragocjeno vrijeme ..odvojim za to… Što će nam to…..
Što hoće..svi ..???..

Uloga Crkve je komatozna..Upravo mi je danas rekao trgovac s tepisima, da
je bio u posjetu svećeniku, u nekoj bogatoj zagorskoj crkvi, nedavno
restauriranoj, veličanstvenoj….ali, svećenik ima problem…nema novce
niti za režije…novci ne dolaze iz kase…/Proračuna ??? /….

Mi smo duhovno zreli za neka pitanja…?…čista grabež novaca, i
borba za opstanak……to je za mene referendum …i zbilja me ne zanima to pitanje..niti odgovori….ništa oko toga…..bit će kako mora biti
svima na planeti……monogamija, bigamija…šta ja znam—-

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

HHO
Hrvatski helsinški odbor za ljudska prava (HHO) sa zabrinutošću prati duboku gospodarsku, socijalnu, moralnu i političku krizu u hrvatskom društvu, koje je već godinu dana zaokupljeno raspravama o spolnom odgoju, referendumu o braku, ćirilici, promjeni Ustava, Lex Perkoviću. Procjene mnogih analitičara i javnih djelatnika govore da je ova rasprava nametnuta od vladajuće politike, putem sebi sklonih medija i jednog dijela nevladinih udruga, pokušavajući skrenuti pažnju s gorućih gospodarskih i socijalnih pitanja raspravom o svjetonazorskim ili namjerno nametnutim političkim temama.

Stoga ne čudi kako hrvatsko društvo svakim danom prolazi kroz sve žešće polarizacije i radikalne političke podjele, uvjetno rečeno lijeve i desne. Zabrinjavajuć je način na koji se u te procese, nekritički i mimo profesionalnih kriterija, uključuje dobar dio medija i javnosti. Mediji, većim dijelom u službi vladajuće lijeve koalicije, brojni političari, kao i predstavnici pojedinih nevladinih udruga, gotovo da se natječu kako oblatiti građane koji su svjetonazorski ili politički opredjeljeni za neku drugu, u ovom slučaju konzervativnu opciju.

http://hho.hr/izjava-br-132013-o-referendumu-za-obitelj/ [hho.hr]

.

Šta je to u odnosu na ovo koliko vladajući pomažu/plaćajz svoga agitatora:
Vaš link …

PANIKA ZBOG ANKETA

MILANOVIĆ JE SVJESTAN KAKO JE OVO REFERENDUM O NJEGOVOJ VLASTI:

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/106736-video-panika-zbog-anketa-milanovic-je-svjestan-kako-je-ovo-referendum-o-njegovoj-vlasti.html [dnevno.hr]

.

Posvojeni petogodisnji sin se kupa s ocem i kaze: Tata, bas ti je velik. A otac odgovara: Sine nije to nista, trebas vidjeti koliki je mamin.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ma ok referendum košta, to je svima jasno i treba ga platiti jer su uvjeti za održavanje referenduma ispunjeni. Međutim, meni i dalje nije jasno šta to košta 48 miliona kuna? Volio bih vidjeti taj troškovnik kada već i ja plaćam taj dio, i vjerujem da bih onako u prvih 10 minuta mogao srezati troškove za 20-50% bez da imalo utječe na referendum.

Nama jednostavno zavaljaju cifru, a mi je platimo bez da postavimo jedno pitanje… Stvarno smo lud narod.

Pridužujem se kolegi i njegovom zahtjevu da nam Vlada prezentira koliko točno košta referendum? Ni po mojoj računici referendum ne može tolikokoštati, tu Vlada nešto muti.
Porezni obveznici imaju pravo znati. Gdje je tu transparentnost po kojoj je Vlada poznata.

Vlada je obećala tvrtkama koje su za nju radile kampanju “Plan 21” da će im iznaći način platiti usluge. Izmišljanje i provođenje gluparija je način da se tvrtkama plate dugovi. Naravno da su to tvrtke komunističkih prijatelja/rođaka/kumova. Ja u tome ne vidim nikave razlike od FIMI medije. Kad je narod tupav sve prolazi.

Turion:

Pridužujem se kolegi i njegovom zahtjevu da nam Vlada prezentira koliko točno košta referendum?
Ni po mojoj računici referendum ne može toliko koštati, tu Vlada nešto muti.
Porezni obveznici imaju pravo znati.
Gdje je tu transparentnost po kojoj je Vlada poznata.

@ Turion,
po mojoj računici Referendum može koštati najviše 2 miliona kuna :

Tiskanje listića :240.000kn
Osoblje na Referendumu: 1.500.000kn
Ukupan trošak Referenduma:1.740.000kn

A 46 miliona će maznuti ?

I neće tih 2 miliona izgoriti , 25 % će odmah Vlada uzeti PDVa , a ostalo će naši ljudi potrošiti u prodavaonicama.

Da Vlada priznaje volju 750.000 ljudi koji žele da se o braku iz Zakona prebaci u Ustav uopće nebi trebalo ići na Referendum,
i nebi trebalo potrošiti 2 miliona kuna .

Mi na Referendum moramo ići zato što rastrošna Vlada ne vjeruje da većina građana Hrvatske želi da o braku bude u Ustavu.
Pa će zato potrošiti 2 miliona.

Izađite na Referendum i glasajte , možda će nam to biti zadnji Referendum , kao što je danas obećao premijer Milanović.

.

najgluplje potrošenih 46ml u povijesti RH za najgluplji ustavni članak u 21-om stoljeću


najgluplje potrošenih 46ml u povijesti RH za najgluplji ustavni članak u 21-om stoljeću

Sve je glupo što ne razumijemo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@Pero7

U krivu si,ali cifra je svakako daleko ispod 48 miljona. Ostatak do 48 miljuna se zove pola pije,pola sarcu daje.Znaci broj glasackih mjesta za referendum 6700(dolje je link) pa 3 pametne glavine na svakom glasackom mjestu i 300 kuna po glavini to je opet jedva 18 miljona kuna plus onih 720 iljada kuna za tariguz (ako se racuna svih 3,6 miljona kuna glasaca i neka je 20 lipa po tariguzu) eto nas na 19. Opet mi fali 30 miljona koje uz najbolju matematiku i kreativno knjigovodstvo ne mogu nadomirit.

http://www.hrt.hr/index.php?id=vijesti-clanak&tx_ttnews%5Btt_news%5D=227104&tx_ttnews%5BbackPid%5D=1070&cHash=f197db75f4

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako referendum prođe onda je Vlada kriva što je potrošila 50 milijuna kuna.
Vlada je svojim potezima isprovocirala referendum jer nije slišala volju građana.
U svakoj demokratskoj državi bi Vlada koja se oštro protivi referendumu imala političke posljedice. Ali ne i u Hrvatskoj.
U Hrvatskoj je u tijeku puzajuća diktatura, a podršku im daje i oporba.
Zašto? Zato što su u Hrvatskoj sve političke stranke iznutra ustrojene na diktaturi pa im odgovara i blagi oblik diktature u društvu kad jednom zasjednu na vlast.

Nek proda Markićka villu pa s tim novcem nek financira referendume, a ovaj novac je trebao ići ili za otvaranje radnih mjesta ili za sirotinju koja prebire po smeču tražeći ostatke hrane.


Nek proda Markićka villu pa s tim novcem nek financira referendume, a ovaj novac je trebao ići ili za otvaranje radnih mjesta ili za sirotinju koja prebire po smeču tražeći ostatke hrane.

pa kad si sada tako pametan , a ne samo ti nego svi koji ste protiv, kako to da vas ne smeta još i milja kuna koje je vlada spržila za spot da nas izmaltretira i nasilu uvjeri u taj fuckig ” protiv”, referendum je pravo svih nas građana i netreba na njega tako gledat kroz to koliko košta jel do njega nebi ni došlo da ne postoji velika većina, ali da vlada troši medijski toliki prostor, i još da 1 000 000 kn za debilni spot e to nijeu redu.
više bi se trebali brinut s kojim pravom za SPOT troše pare

pepe7

New Report

Close