VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/VIRO-fin2019-1H-NotREV-K-HR.pdf

gubitak preko 30 miliona

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

kladionica, svi koji ste kupovali…
iako i nije teško bilo pročitati iz drugih okolnosti, što slijedi
šteta!

Bitno je dočekati konsolidirano, da se ne desi ovo što se desilo ovom koji je kupio 101 komad po 85.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


https://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/VIRO-fin2019-1H-NotREV-K-HR.pdf

gubitak preko 30 miliona


Sto se cudite
Pa zadnja 3 izvjesca cekate minus. Sad kad je dosao cudjenje

Nekonolidirano 106,50 mil plus. Jel ovo neko preslagivanje unutara grupe kao priprema za Hr.šeć industriju?

Uopce ne znam kako se ovo dogodilo. Ne bi li trebao ici treci val na 16? A i Zadro, Bog secera, je rekao da očekuje raketu u proljeće. Zar je moguce da su pripuz i zadro pogriješili? Nije li ono manjak monsuna nešto razorio usjeve u indiji? Stvarno, ja sam mislio da pripuz nešto zna, ali sad počinjem sumnjati.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane



https://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/VIRO-fin2019-1H-NotREV-K-HR.pdf

gubitak preko 30 miliona


Sto se cudite
Pa zadnja 3 izvjesca cekate minus. Sad kad je dosao cudjenje
[/quote]gdje ti vidiš moje čuđenje… zanima me koju metodologiju upotrebljavaš…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mozda najbolje pricekati četvrti val

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Aardwark, 31.07.2019. u 13:34

NaBiduAsku
Aardwark, 31.07.2019. u 13:34

Aardwark

NaBiduAsku

https://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/VIRO-fin2019-1H-NotREV-K-HR.pdf %5Bzse.hr%5D

gubitak preko 30 miliona 

Sto se cudite 
Pa zadnja 3 izvjesca cekate minus. Sad kad je dosao cudjenje

gdje ti vidiš moje čuđenje… zanima me koju metodologiju upotrebljavaš…

[/quote]
Pa sto ne krene rasprodaja?
Uostalom sav pad od 250 prema 70 je i bio na bazi ocekivanja ovakvog izvjesca
Sad kad je doslo odmah krecu dezurni sinopticari

Sa 100 na 70 u par dana… lijepo nema šta.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Vaš link …[/url]

Kolege sve ovo o čemu sad pišemo/pišete je došlo 12 godina prekasno. Politika i politike svih ministara od Čoa do sada nisu išle na ruku Viru pogotovo za vrijeme Jakovine i preraspodjele kvota (nije jedinstven primjer miješanja politike u gospodarstvo), a ni Osijeku u krajnju ruku. Kada su Zadre kuplile Sladoranu, a vjerujem da se sjećate otvaranja ponuda koje smo gledali na Kapital networku i preznojavanja dionika…
Za ove novije postoji i forum puno ranije pa neka pogledaju 145-6-7 stranicu i kupovanja po 1500 i čekanje prodaje po 2200. Zatim objavu da Nijemci preuzimaju Viro… (Google sve pronađe, a mogu i staviti linkove)
Ima tu materijala, a i fundamenata. Smatram da je Vlada RH trebala puno prije ukidanja kvota na šećer posjesti sve još jednom za stol i mogli smo ući spremni zbog tržišta da se ne dogodi ovo što se dogodilo. Pametne zemlje su subvencionirale skladištenje šećera, dok su se naši ministri poljoprivrede kunuli da je ovo najbitnija izvozna grana, samo što nisu nikada rekli po kojim cijenama…
Monsuni i suše se se sručili, ali na sveukupne tvornice šećera, a rakete umjesto da su poletjele pale su na Slavoniju još jednom.


Vaš link …[/url]

Kolege sve ovo o čemu sad pišemo/pišete je došlo 12 godina prekasno. Politika i politike svih ministara od Čoa do sada nisu išle na ruku Viru pogotovo za vrijeme Jakovine i preraspodjele kvota (nije jedinstven primjer miješanja politike u gospodarstvo), a ni Osijeku u krajnju ruku. Kada su Zadre kuplile Sladoranu, a vjerujem da se sjećate otvaranja ponuda koje smo gledali na Kapital networku i preznojavanja dionika…
Za ove novije postoji i forum puno ranije pa neka pogledaju 145-6-7 stranicu i kupovanja po 1500 i čekanje prodaje po 2200. Zatim objavu da Nijemci preuzimaju Viro… (Google sve pronađe, a mogu i staviti linkove)
Ima tu materijala, a i fundamenata. Smatram da je Vlada RH trebala puno prije ukidanja kvota na šećer posjesti sve još jednom za stol i mogli smo ući spremni zbog tržišta da se ne dogodi ovo što se dogodilo. Pametne zemlje su subvencionirale skladištenje šećera, dok su se naši ministri poljoprivrede kunuli da je ovo najbitnija izvozna grana, samo što nisu nikada rekli po kojim cijenama…
Monsuni i suše se se sručili, ali na sveukupne tvornice šećera, a rakete umjesto da su poletjele pale su na Slavoniju još jednom

Tako je kolega. Veliko je pitanje što je taj Jakovina pokušao izvesti, tko ga je na to nagovorio odnosno koja grupacija stoji iza toga. Viro je tužio državu tražio je 100 miliona otprilike za to što su ga oštetili. Nažalost neznamo što je sa tim sporom. Cijeli taj šećerni biznis su Zadre organizirale vrhunski proizvodnja-prerada. Nažalost zbog cijelog niza povijesnih okolnosti politika vodi ama baš sve u RH. Pazite bili su u dogovoru sa Coca colom ,kupili strojeve za tekući šećer i sve propadne, ja bi se kladio da iza tog stoji također politika. Ali ima i dobra strana ove teške situacije, pazite koje cjenovne udare su izdržali proteklih 5 godina i još stoje. svi su spomenuli gubitak koji u proizvodnoj firmi može biti i računovodstvena kategorija na nivou kvartala pa čak i godine a samo je pripuz spomenuo veliko razduženje i dugoročnog i kratkoročnog duga.


Pripuz

daj se molim te skini s teme, naporan si do bola. Znaci u hebene dvije godine dajes svakih 3 dana prognozu, koja se do sad jos niti jednom nije ostvarila. Zar su potrebne jos dvije godine tvojeg baljezganja da shvatiš da pojma nemaš ili koji k. Sve si nas podavio, majke mi. Jos je najbolje kad ti Aadwark i ekipa tepaju, ma padne mi mrak na oci. Jel znas mozda za onu latinssku uzrečicu "si tacuisses, philosophus mansisses". Potrazi, možda ti pomogne


Molim te nadji gdje mu tepam.
Sve ostalo stoji.
To sto cekas znatno nize da udjes tvoj problem
Frustracije izazvane smjesnim pokusajem rusenja cijene nakon objave rezultata su vas problem
Viro je zveknuo zbog ocekivanih losih rezultata koji su konacno dosli na vase veselje.
Nazalost po vas Viru se smjesi svjetla buducnost i ja ocekujem rast
Zato sam kupio viro i zato jesam na ovoj temi.
Koji je vas razlog?

Ima netko volje da pobroji dobit odnosno gubitak u zadnjih 5 godina i da prokomentira realnost buduće egzistencije ove kompanije.

Moj razlog je da pisem protiv da kupim jeftinije. Pročitali ste me

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close