VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Vrlo neozbiljno od strane Uprave. Ja sam mislio da je posrijedi dogovor prva 3 dioničara. Pa na kog su onda ovi blentoni računali?

a) robic d.o.o. se predomislio
b) sve je fingirano i vodeci dionicari su podjelili uloge i odglumili pokusaj delistiranja.
prije b) nego li a), trece ne vidim, premali broj bitnih igraca, premali broj kombinacija, ako cijena ne odleti puno iznad 533, vracam se.
[/quote]

Ako je b, onda je to manipulacija tržištem.
[/quote]
ovo je preteška riječ i za cijelu ZSE, a naročito za Viro, za kojeg znamo da je nagrađen za najtransparentnost na ZSE, što se jučer moglo i vidjeti iz njihovih odgovora na postavljena pitanja, valjda je zbog toga gospon Željko i sjedio u zadnjem redu, da ne gleda ljudima u oči dok ih mulja,[emo_smijesak][emo_smijesak] ipak je on poduzetnik, a ne političar



Ako je b, onda je to manipulacija tržištem.

Tako je. I već duže vremena se stječe dojam da se radi o manipulaciji od strane Uprave i glavnih dioničara u svrhu eliminacije ostalih (malih) dioničara iz vlasničke strukture tj. u svrhu stjecanja što većih udjela. Ružno.

A što na to kaže HANFA?
[/quote]

da je to razlog onda bi jučer delistacija prošla……




ne mogu virovat,,kupnja 410 kn????? uhh hvala bogu da san proda po 533 i izasa iz ove kladionice,,al opet me nesto vuce ,da je kupit za 411 ….hm hm

Ja nisam htio po 533 pa sam jučer 330 komada prodao po 519 da nisu u jutro splašili vjerojatno nebi ni prodao, ako ga ne delistiraju opet sam unutra,makar sigurno po većoj cijeni .Vama koji niste prodali sretno.
[/quote]
Uspio sam vratiti 290 komada po 510 par lipa manje
[/quote]
svaka cast..cestitam,cestitam svima koji su imali hrabrosti i ostali..doc ce ovo i do 600 do 3 mjeseca..





ne mogu virovat,,kupnja 410 kn????? uhh hvala bogu da san proda po 533 i izasa iz ove kladionice,,al opet me nesto vuce ,da je kupit za 411 ….hm hm

Ja nisam htio po 533 pa sam jučer 330 komada prodao po 519 da nisu u jutro splašili vjerojatno nebi ni prodao, ako ga ne delistiraju opet sam unutra,makar sigurno po većoj cijeni .Vama koji niste prodali sretno.
[/quote]
Uspio sam vratiti 290 komada po 510 par lipa manje
[/quote]
svaka cast..cestitam,cestitam svima koji su imali hrabrosti i ostali..doc ce ovo i do 600 do 3 mjeseca..
[/quote]
Danas me ujutro iznenadio početak burze u 10 sati ,večinom počinje koju minutu kasnije po nisam stigao niti zadat nalog nego onak samo poklopit bez razmišljanja



ne mogu virovat,,kupnja 410 kn????? uhh hvala bogu da san proda po 533 i izasa iz ove kladionice,,al opet me nesto vuce ,da je kupit za 411 ….hm hm

Ja nisam htio po 533 pa sam jučer 330 komada prodao po 519 da nisu u jutro splašili vjerojatno nebi ni prodao, ako ga ne delistiraju opet sam unutra,makar sigurno po većoj cijeni .Vama koji niste prodali sretno.
[/quote]
da ste malo trezvenije razmislili o svemu shvatili bi da je rizik zapravo bio jako malen.[emo_namigusa]sretno i Vama želim[emo_cool]


btw. Drevil, zašto bi veliki dioničari fingirali delistiranje?

ne znam, da preplase i razjure male i pokupe jeftino? ali odustajanje jednog velikog od ranijeg zajednickog plana zvuci jos gluplje.

danas se vratio u viro, platio nesto preko 1% vise od cijene po kojoj sam izlazio (533), vratio se u 1/3 prijasnjeg broja dionica što je oko 4% mog portfelja, otprilike proporcionalno smanjenom povjerenju, ne u poslovanje, vec u odnos upreve i vecinskih vlasnika prema ostatku dionicara.

BY BY Viro…dosta je bilo. Ovakav odnos prema dioničarima je naprosto tragičan. Sama firma sigurno ima perspektivu i dobro posluje ali jednostavno odluke i priopćenja ove uprave iritiraju u najmanju ruku….

Robizg

aaaaaa

a znao sam!!!!!!!!

nakon tolko godina me jos mogu nasankjat!!!!!!!!!

uglavnom izaso sam skroz kad su najjavili i propustio dividendu!!!!!!!

Nekad sam stvarno cudan

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

sve ovo izgleda kao jedna dobro osmisljena predstava…najave isplatu dividende kao i povlacenje s burze…jedno s drugim neide…gdje ce potrositi silne milijune od isplate dividende…

naravno na kupnju istih…

imam osjecaj da se nesto sprema kod Vira…nadam se da ce uprava biti velikodusna i taj kolac podijeliti sa malima…

nema potrebe za tolikom pohlepom gosp Zadro…

OBAMA................SPASITELJ

Predviđam ovdje teško mrtvilo dok se na drugim dionicama ovih dana može lijepo profitirat.. izašao sam neki dan na 535,00 plus dividenda, možda se vratim kada to malo oplodim..


Predviđam ovdje teško mrtvilo dok se na drugim dionicama ovih dana može lijepo profitirat.. izašao sam neki dan na 535,00 plus dividenda, možda se vratim kada to malo oplodim..

I čini se da sam se zahebo.. [emo_plazi]


…. možda se vratim kada to malo oplodim..

Čuvaj se neželjene trudnoće ! [emo_cool]

PS
evo VIRO na 565 kn …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close