VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://znanost.geek.hr/clanak/slatki-dizel-ili-kako-secer-izravno-pretvoriti-u-dizel/ [emo_cool]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


Zar na ovo nitko nema komentara ili ste rasprodali ?

Nema komentara jer je bilo očekivano.

Nema se šta komentirati. Nismo rasprodali, čekamo u zasjedi

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 115.457 8,33 Skrb. račun

www.knjigara.com

Evo što sam vam prićao da Viro ovisi o tuđoj milosti nitko mi nije vjerovao

prošla baka sa kolaćima

Viro: Jakovina nam je napravio štetu od 380 milijuna eura

Viro: Jakovina nam je napravio štetu od 380 milijuna eura

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ostetio ih je za 274 eura po dionici? [emo_smijesak]
koliko su oni ono nudili po komadu? [emo_smijesak]

www.knjigara.com

kada prije par godina…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ma novinarske gluposti ! Vjerovatno je bilo govora o 380 mil. kuna. 10000 t. šećera godišnje manje X 7 narednih godina X trenutačna cijena = 380 mil. kuna !

Evo baš sam gledo Njemce koji kupuju rezance te prave od njih stočnu hranu ,znači isplati im se uvozit iz Hr dok naši samo gledaju ,,,,,društvo zanima me do kad moram držat dionice da bi dobio dividentu tj do kojeg datuma ,zauzet sam drugim poslovima za trud unaprijed hvala.[emo_beztona]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Evo baš sam gledo Njemce koji kupuju rezance te prave od njih stočnu hranu ,znači isplati im se uvozit iz Hr dok naši samo gledaju ,,,,,društvo zanima me do kad moram držat dionice da bi dobio dividentu tj do kojeg datuma ,zauzet sam drugim poslovima za trud unaprijed hvala.[emo_beztona]

do 21.12.2012.

Ako želimo biti na popisu onih koji će imati mogućnost prodati dionice za pravičnu naknadu trebamo glasati protiv odluke o delistiranju na predstojećoj Glavnoj skupštini, zar ne?
Glasati protiv možemo samo na samoj skupštini ili da nekom damo punomoć za to, zar ne?
Mene zanima šta se dešava ako ne glasamo protiv, ili ne damo punomoć, a prođe odluka o delistiranju???
Dionice možemo prodati samo na MTP-u?
A ako se dionica ne uvrsti na MTP, šta onda? Kako ih prodajemo???

Hvala unaprijed na odgovorima 🙂


Ako želimo biti na popisu onih koji će imati mogućnost prodati dionice za pravičnu naknadu trebamo glasati protiv odluke o delistiranju na predstojećoj Glavnoj skupštini, zar ne?
Glasati protiv možemo samo na samoj skupštini ili da nekom damo punomoć za to, zar ne?
Mene zanima šta se dešava ako ne glasamo protiv, ili ne damo punomoć, a prođe odluka o delistiranju???
Dionice možemo prodati samo na MTP-u?
A ako se dionica ne uvrsti na MTP, šta onda? Kako ih prodajemo???

Hvala unaprijed na odgovorima 🙂

kako bi prodavali i bilo koju drugu imovinu. prodaju zaključujete kupoprodajnim ugovorom, kojeg onda šaljete u skdd na provedbu stanja u knjizi dioničara.

Ako netko ide na skupštinu i želi glasati protiv delistiranja, ima 114 mojih dionica nek mi se javi na privat da mu pošaljem svoje ovlaštenje.

10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 9.429 0,68 Skrb. račun
iz top 10 ispao danko ćorić, 8400

www.knjigara.com

Tko se krije iz skrbničkog, da nije Zadro?

New Report

Close