VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolika je book value Sladorane,i p/e na 111 kn i p/s na 111 kn ima tko izračun,hvala.

Šta je ovaj forum potpuno zamro,Sladorana je danas na burzi,MTP trgovanje,nikoga ne interesira to?

Šta je ovaj forum potpuno zamro,Sladorana je danas na burzi,MTP trgovanje,nikoga ne interesira to?

Evo neko ne informiran nudu tisuću komada po 90 kn ,tj 1113 a javna ponuda je odobrena po 111..

stigao izvještaj

..Vrhunski rezultat …ne budi te ludi..kod preuzimanja ne dajte ispod 600-650 kn—


..Vrhunski rezultat …ne budi te ludi..kod preuzimanja ne dajte ispod 600-650 kn—

x 3 [smiley]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT



..Vrhunski rezultat …ne budi te ludi..kod preuzimanja ne dajte ispod 600-650 kn—

x 3 [smiley]
[/quote]

neki dijabetičari pomalo dodaju inzulin, ali ne vrijedi, ode to gore

moja racunica je bila, kako sam i pisao, oko 100 milja…preveslali su me opet…al ovog puta za 20 milja više…cestitke upravi i dionicarima na povjerenju u viro… [thumbsup]

OBAMA................SPASITELJ

http://limun.hr/main.aspx?ID=788081&pojam=viro

OBAMA................SPASITELJ

Pretpostavljam da će sad svu dobit podijeliti kroz dividendu. Što kažete?


Pretpostavljam da će sad svu dobit podijeliti kroz dividendu. Što kažete?

logican je potez da se podijeli poprilicna svota kroz dividendu…najavljena su preuzimanja…a za to treba novca…savrsen trenutak za isplate…u kojoj kolicini to nitko nezna…ja ocekujem bar duplo vise neg u odnosu na proslu…nova ulaganja nisu najavljena po pitanju same tvornice…saditi ce se jednake kolicine repe itd…

OBAMA................SPASITELJ

Najpozitivnije iznenađenje dosad na ZSE.
Da sam neki pošten investitor, katolik, nepušač… ne bih ovo prodao na javnoj ponudi. [thumbsup]


Najpozitivnije iznenađenje dosad na ZSE.
Da sam neki pošten investitor, katolik, nepušač… ne bih ovo prodao na javnoj ponudi. [thumbsup]

pogledaj makinaciju sa zalihama

Slijedeći dani su presudni za dioničare ove firme, za očekivati je više diskusije na ovu temu.

Kako utvrditi pravu cijenu za otkup, kako se postaviti? Pogotovo nakon ovog izvješća.
Firma, po izvješću, radi odlično. Planovi "neto dobiti" za slijedeću godinu još bolji. Poslovanje prilagođeno za EU, većinom izvozi. Većinski dioničari koji imaju insajderske informacije planiraju preuzimanje, znači da je poslovanje možda i bolje od izvješća.
Spreman sam prodati, ali za koliko (da se poslije ne tučem po glavi)?

New Report

Close