VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda bi ste umjesto pitanja (i jala zbog opet propuštene prilike) mogli pročitati zadnjih dvadesetak stranica. Tada bi vam bilo jasnije.

(Npr. cijene šećera, pruzimanje itd…..)

O čemu vi muku mu ljutu, ljudi nema šećera, fali ga, pogledajete malo koliko ga fali…

Da , naši su se investitori dokazali kao vrlo educirani i prate ove fundamentelne stvari koje se događaju oko poduzeća i dionice – a i burza nam je takva….sigurno su to razlozi :)).
Kad smo kod jala…Prosjek ulaza na VIRO mi je 300 kn .


Možda bi ste umjesto pitanja (i jala zbog opet propuštene prilike) mogli pročitati zadnjih dvadesetak stranica. Tada bi vam bilo jasnije.

(Npr. cijene šećera, pruzimanje itd…..)


Da , naši su se investitori dokazali kao vrlo educirani i prate ove fundamentelne stvari koje se događaju oko poduzeća i dionice – a i burza nam je takva….sigurno su to razlozi :)).
Kad smo kod jala…Prosjek ulaza na VIRO mi je 300 kn .


Možda bi ste umjesto pitanja (i jala zbog opet propuštene prilike) mogli pročitati zadnjih dvadesetak stranica. Tada bi vam bilo jasnije.

(Npr. cijene šećera, pruzimanje itd…..)

[/quote]

Pa ako ti je ulaz na 300 što se žališ. Šuti, bogati se i uživaj. Pravi rast tek slijedi.
Ako imaš viška i ne znaš što bi s njim, uplati u dobrotvorne svrhe, puno je akcija pokrenuto po forumima.



Da , naši su se investitori dokazali kao vrlo educirani i prate ove fundamentelne stvari koje se događaju oko poduzeća i dionice – a i burza nam je takva….sigurno su to razlozi :)).
Kad smo kod jala…Prosjek ulaza na VIRO mi je 300 kn .


Možda bi ste umjesto pitanja (i jala zbog opet propuštene prilike) mogli pročitati zadnjih dvadesetak stranica. Tada bi vam bilo jasnije.

(Npr. cijene šećera, pruzimanje itd…..)

[/quote]

Pa ako ti je ulaz na 300 što se žališ. Šuti, bogati se i uživaj. Pravi rast tek slijedi.
Ako imaš viška i ne znaš što bi s njim, uplati u dobrotvorne svrhe, puno je akcija pokrenuto po forumima.

[/quote]

Ja uopće nisam primjetio da se čovjek žalio, već samo da je pitao logično pitanje…

Ovaj forum je pun nabrijanih individua koji odmah grizu i spuštaju, otkud ta frustracija??

Inače moram priznati da sam ponekad ushićen altruizmom forumskih pravednika koji unatoč tome što im ne ide u prilog pomažu nama priglupima da ne preplatimo poneku dionicu. Tako se brani Hrvatski narod, uvijek pošteno pa neka bolji pobijedi.

Ovaj forum je pun nabrijanih individua koji odmah grizu i spuštaju, otkud ta frustracija??

Ima nas koji smo kupili po 440 jer nismo dovoljno promoćurni da kupimo po 240, pa sada strepimo hoće li se investicija isplatiti. Zato smo nabrijani. Glupi i nabrijani.

ej ak Vas sto tjesi ja sam kupovo dok je bila 1600 😉 I uopce se ne sekiram jer smatram da najmodernija tvornica ima upravu i viziju i da ce ta dionica ici preko 1000 kn, za 1.5 god….
Jel netko zna koliko je secera na skladistu sto se smije izvoziti? Zna li se kakva ce biti ovogodisnja kampanja? Jel se zna kad ce ici modernizacija sladorane?
Thx!

Ajmo iz pocetka!!!


Možda bi ste umjesto pitanja (i jala zbog opet propuštene prilike) mogli pročitati zadnjih dvadesetak stranica. Tada bi vam bilo jasnije.

(Npr. cijene šećera, pruzimanje itd…..)

Kakvo preuzimanje kolega? Da mozda procitate nesto drugo osim zadnjih 20 stranica biste znali da preuzimanja ne moze biti, barem jos neko vrijeme. Za cijenu secera ste u pravu, stovise vec su digli cijene secera u ducanima za 10%. Nisam sam primjetio jer zena kupuje u ducanu vec izvor je danasnji Vecernji list.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ništa od dividende

Viro zadržava 2,3 milijuna kuna dobiti
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a2efa3f8-79b1-4a12-9c0a-bd3459023cc9

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Meni je od članka zanimljiviji komentar tipa koji je u dva dana napisao 118 postova na forumu biznis.hr.
To je raritet.

Lik je stvarno retard. Mos mislit kolika bi bila dividenda po dionici 2.5 milijuna kuna dobiti. Pffff.

Ej da….koliko uopce ima dionica u opticaju!?

Ajmo iz pocetka!!!

Jel ovo ok??

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/viro-trezor-ce-kupiuti-do-10%25-vlastitih-dionica,54478.html

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close