VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



VIRO se sprema na hlađenje. Sve ovdje govori tomu u prilog. Eh da, 60-min graf, dakle vrlo skoro…


moze target hladjenja?
za mene koji sam VIRO HAPPY CAMPER [sealed] [shocked]
[/quote]

Za sada, najniže do oko 320-330 vjerojatno. Za dalje ćemo vidjeti, treba pratiti. Kad sam gore napisao da se radi o 60-min grafu i da to treba imati na umu, to znači da bi se trebalo realizirati vrlo skoro, ali i da je potrebna potvrda s višim TF. U ovom slučaju i viši TF (dnevni) ukazuje na moguće hlađenje, ali to ne znači da je time dovršen rast. Dnevni i tjedni grafovi imaju još uvijek puno prostora za rast, od 60-min koji se jednostavno ispucao.

p.s. hvala na jedinicama! Nisam drugo ni očekivao. To je sudbina svih koji nastoje biti objektivni na ovom forumiću, da nikad nisu dobrodošli [wink]
Više bih volio argumentiranu raspravu, nego to, ali valjda to tražim na krivom mjestu…

ok…imam lufta onda…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

A million dollar question – Da li je visoka cijena šećera (i sirovog i prerađenog) na svjetskim burzama dobra ili loša za Viro? Molim za argumentirane odgovore.


A million dollar question – Da li je visoka cijena šećera (i sirovog i prerađenog) na svjetskim burzama dobra ili loša za Viro? Molim za argumentirane odgovore.

Ovo je pitanje one penny question.
Viro je proizvođač.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


A million dollar question – Da li je visoka cijena šećera (i sirovog i prerađenog) na svjetskim burzama dobra ili loša za Viro? Molim za argumentirane odgovore.

ovisi kako upravljaju inputima u proizvodnji i kako će rješavati zalihe
pitanje nije glupo

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



A million dollar question – Da li je visoka cijena šećera (i sirovog i prerađenog) na svjetskim burzama dobra ili loša za Viro? Molim za argumentirane odgovore.

Ovo je pitanje one penny question.
Viro je proizvođač.

[/quote]

A da? Viro ima svoje njive i svoju proizvodnju šećerne repe?
Da li je šećer koji se jede u Hrvatskoj (svejedno da li od Vira, Osijeka ili Sladorane) napravljen od hrvatske šećerne repe?




A million dollar question – Da li je visoka cijena šećera (i sirovog i prerađenog) na svjetskim burzama dobra ili loša za Viro? Molim za argumentirane odgovore.

Ovo je pitanje one penny question.
Viro je proizvođač.

[/quote]

A da? Viro ima svoje njive i svoju proizvodnju šećerne repe?
Da li je šećer koji se jede u Hrvatskoj (svejedno da li od Vira, Osijeka ili Sladorane) napravljen od hrvatske šećerne repe?
[/quote]

Nema svoje njive ali ima ugovorenu sjetvu sa koperantima koje financira i on i država sa poticajima.
Zasijano je punoooo pa će mo vidjeti radi klime i dr. okolnosti koliki je urod. Nisam baš pretjerano informiran ali biti će toga podosta.

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-viro-u-devet-dana-uzletio-28%2c3%25,53269.html
http://seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-viro-zadrzao-crobex-u-zelenom,53257.html




VIRO se sprema na hlađenje. Sve ovdje govori tomu u prilog. Eh da, 60-min graf, dakle vrlo skoro…


moze target hladjenja?
za mene koji sam VIRO HAPPY CAMPER [sealed] [shocked]
[/quote]

Za sada, najniže do oko 320-330 vjerojatno. Za dalje ćemo vidjeti, treba pratiti. Kad sam gore napisao da se radi o 60-min grafu i da to treba imati na umu, to znači da bi se trebalo realizirati vrlo skoro, ali i da je potrebna potvrda s višim TF. U ovom slučaju i viši TF (dnevni) ukazuje na moguće hlađenje, ali to ne znači da je time dovršen rast. Dnevni i tjedni grafovi imaju još uvijek puno prostora za rast, od 60-min koji se jednostavno ispucao.

p.s. hvala na jedinicama! Nisam drugo ni očekivao. To je sudbina svih koji nastoje biti objektivni na ovom forumiću, da nikad nisu dobrodošli [wink]
Više bih volio argumentiranu raspravu, nego to, ali valjda to tražim na krivom mjestu…
[/quote]
nis od hladjenja kolega ULIX?!
a ja i dalje sretan… [pray]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Viro je tek poceo.sad je otvoren put prema 4xx.

Moram priznati kako sam danas očekivao "dobitonosnu" rasprodaju. Kao i obično, pokazalo se suprotno…..tko nema sreće sa dionicama, nema ni u ljubavi.

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

Viro je dobro potegnuo, sad je već u fazi pretjerivanja u odnosu na Crobex. Ja izašao, kapitalizirao nekih 20-30%, čekam trenutak za povratak.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close