VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sve je to u redu , samo bojim se da ce nadolezaca korekcija na trzistu kapitala mozda povuci i VIRU prema natrag.

Pa nek me voda nosi, al mislim da će prije mlazni pogon nego korekcija ( kako vani tako i kod nas ). Vidjet ćemo.

never surrender

ehh umisto na 500 prodat i kupit na 450 ,sad ostaje jos pola godine cekanja…………nikad naucit lekciju…..


ehh umisto na 500 prodat i kupit na 450 ,sad ostaje jos pola godine cekanja…………nikad naucit lekciju…..

I ja sam takav..al ovdje je zaista nastupilo-zbogom pameti..pa jedno od najboljih izvješća na ZSE,rezultira gotovo najvećim padom???

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ma ovo je tipicni napad panike,slazem se,jedno od boljih izvjesca a mi ovako tonemo,jos jedan dokaz da na burzu vise djeluje psihologija nego izvjesca….ja sam laik,al kad se sjetim mog kupovanja vire na 1500,800,500 pa 300 ,225 cini mi se,imam doabr prosjek od 500 ,al pohlepa me uvik povuce korak nazad…….no imam vrimena za cekanje…….



ehh umisto na 500 prodat i kupit na 450 ,sad ostaje jos pola godine cekanja…………nikad naucit lekciju…..

I ja sam takav..al ovdje je zaista nastupilo-zbogom pameti..pa jedno od najboljih izvješća na ZSE,rezultira gotovo najvećim padom???
[/quote]

niste skužili da je bolje ulagat u dionice s katastrofa izviješćem kao npr petrokemija i sl? Vidite kako njima dionice super kotiraju. Pa ko vam još ovdje gleda fundamente. Sad prodaju isti onakvi ulagaci koji su ovu dionicu nedavno prodavali po 300. To vam je hrvatsko poznavanje i prepoznavanje trendova i vrijednosti dionica. Garant smo danas dokupljivali ja i viro skupa.

never surrender

pfff jos mrvica i ode u blokadu, al ne onu koju sam ocekivao…..joooj sto nemam casha na racunu malo vise….grrrr

Ajmo iz pocetka!!!

Baš me zanima di su oni koji tu pišu svaki dan ali samo kad raste,međutim zanimljivo je to kad napolju na forex u raste cijena šečera kod nas viro pada i obrnuto.Nadam se odbijencu,a i jučer je DY jako pao. [rolleyes]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Belje u minusu 60 i kusur miliona,al već je promet na gotovo 6milja…jebiga,ipak je tamo Todorić vlasnik…i kladim se da će kroz koji dan biti opet na razinama ko da se ništa nije ni desilo…a VIRO i slični dobitaši..očito imaju krivu vlasničku strukturu..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Baš me zanima di su oni koji tu pišu svaki dan ali samo kad raste,međutim zanimljivo je to kad napolju na forex u raste cijena šečera kod nas viro pada i obrnuto.Nadam se odbijencu,a i jučer je DY jako pao. [rolleyes]

vidim agrani ni suedzuckeru cijena ne mrda, i dalje vrlo vrlo visoka, gdje bi bio viro da je na austrijskoj il bečkoj burzi, nemaju oni ovakih bisera od ulagača ko mi.

never surrender

Kod nas viro i s podcjenjenih 300 kuna porastao na "podnošljivih" 450, dakle 50 posto, a suedzuckeru sa sličnim multiplama isto 50 posto, s razlikom da prethodno nije bio podcjenjen. Dapače, skupa sa ostalim dionicama iz branše na razinama iz 2007-2008. I najbolje u svemu je da u svom rastu nije imao korekcije veće od 5 posto. A vidi ovo, prva korekcija na burzi i odmah Viro padne 10 posto. Jupi.

never surrender

Kol.ja sam na Forex šečer porastao 2,6% [kiss]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Pa nema me para sati ,a vi odma u trejding,jeste skinuli nevjerne Tome,a bilo ih je masala.A sad tarapana predite 500 danas pa da krenemo gdje je i mjesto.Uh dok se vratim ode ja sa 105 kila na 90,ovdje je pakao,A vi dignite Viru na makar 800.Sretno i pozdrav sprema se nekakva pjescana oluja.

peyo

Kol .možda šečerna oluja iliti poslje 15 35 h ,nas može samo potres srušiti,,,,,, [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Pa nema me para sati ,a vi odma u trejding,jeste skinuli nevjerne Tome,a bilo ih je masala.A sad tarapana predite 500 danas pa da krenemo gdje je i mjesto.Uh dok se vratim ode ja sa 105 kila na 90,ovdje je pakao,A vi dignite Viru na makar 800.Sretno i pozdrav sprema se nekakva pjescana oluja.

SKORO SU i 400 PRESLI, A KAMOLI 500 [lol] [lol]

Peyo sta sam ti govorio nekidan, ?

Uzmes 500 kad ti se nudi pa opet kupis ako naginje padu…

A ti cekao 1700…

O Bože ..

I kakvo im je ono izvješće uopće, gdje je nestalo 20 000 000 kuna dobiti [proud] [undecid]

JEL ZNA ITKO ?

Kressho



ehh umisto na 500 prodat i kupit na 450 ,sad ostaje jos pola godine cekanja…………nikad naucit lekciju…..

I ja sam takav..al ovdje je zaista nastupilo-zbogom pameti..pa jedno od najboljih izvješća na ZSE,rezultira gotovo najvećim padom???
[/quote]

Varaš se prijatelju, ima i mnogo boljih izvješća…

Ovdje se jednostavno nisu ispunila sva očekivanja. Dobit je svega 23, 24 kn po dionici ako i toliko , dakle ako pomnozimo to i sa 20 sto je TOP u ovakva vremena za postenu kalkulaciju – 20 year return on asset period pred III. svjetski rat i jos vaznije – ulazak u EU i stanjenje kvote za izvoz VIRO-a – mislim da je 500 kn itekako dobra cijena, realna, ocekivana.

Ljudi, nemojte poslije plakati ako neke dionice odu dva do tri puta gore dok čekanjem VIRO-a na 1000 i preko o kojima maštate – osjedite [wink]

AL VIRO IS WINNER EVEN THOUGH IT LOST A GAME

Kressho

New Report

Close