VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko god djelovalo kao druk, ipak rastemo lijepim postocima iz dana u dan i to na lijepim količinama. Očito da ptičice nešto pjevuše…
Vjerojatno ćemo uskoro saznati nešto konkretnije.
Inače, još trebamo lijepo rasti da bi dostigli bar kako-tako izgubljeno u korekcijama….

opala!

krenulo je jako gore prije izvješća i kad je trebalo finiširati eksplozijom nakon dborg izvješća. Međutim krenula su iskrcavanja koja su je doveela tu gdje je danas. Neargumentirani pomaci gore ili dolje od par posto ne govore ništa.



e ako bude tako kao što kažeš onda … nemam riječi. Ali jel znaš jel 30.6. mora biti objavljeno što se riješilo sa coca colom jer su mnogi pričali o tome tj. jeli to i službeni datum do kojeg se mora viro izjasniti. (nemojte sada pričati to je gotova stvar, mislim ono 99% je ali opet onaj 1% je zaj… oprostite na izrazu imam trenutno društvo oko sebe koje loše utječe na mene )

ti si nestrpljiv vidim….neki od nas to cekaju od 5mj prosle godine i sad je to vec proslost…pa mozes ti cekati bar jos par dana do objave…i nezna di zuris…dali zelis prodati ili sto, ali poslije toga dolazi jos bitnija obavijest za sve nas, a onda, uvjeren sam, stizu nam fenomenalna izvjesca…polako…bit ce para [wink]
[/quote]

Da to se zove neargumentirani druck. Mislim imam viro i vjerujem mu, ali ti svakodnevno već par mjeseci najavljuješ tu strašnu vijest slijedeći tjedan nakon koje idemo na 2000+. Mislim volio bih i ja, ali….. smanji doživljaj

nemojte me krivo shvatiti.. i ja vjerujem Viru ali ovo napucavanje vidjet će te… samo kupujte.. zarada sigurna ….mi nekako više djeluje na lanac sreće nego investiranje

ne mislim prodavati dok ne dođe do značajnijeg pada s recimo ako dođemo na 1400+ kn ili do 6mj. ulaska prije EU jer je to onda kocka za mene hoće li ostati viro ili ne (tad razmatram prodaju)

Viro je odlična dionica ali puno toga će ovisiti o izvoznim kvotama koje bi trebali dobiti ovo ljeto.


Sorry .. nemoj se uvrijediti ali ova tajanstvenost djeluje kao neargumentirani druk.

ja nisam ovlasten za iznosenje informacija….ja sam neke stvari govorio na 900 kn i rekao kupite…pojedinci znaju…ko je poslusao sada vec ima 30% zarade…viro je i dalje u debeloj korekciji…ova cijena je smjesna!mnogi znaju kolika je realna cijena vira po dionici a to i sam mozes izracunati…neznam koliko trenutno iznosi ali podatak iz 12 mj prosle godine..nesto manje od 1800 kn po dionici…argumentirat coca colu i sladoranu…neznam kako…

OBAMA................SPASITELJ




e ako bude tako kao što kažeš onda … nemam riječi. Ali jel znaš jel 30.6. mora biti objavljeno što se riješilo sa coca colom jer su mnogi pričali o tome tj. jeli to i službeni datum do kojeg se mora viro izjasniti. (nemojte sada pričati to je gotova stvar, mislim ono 99% je ali opet onaj 1% je zaj… oprostite na izrazu imam trenutno društvo oko sebe koje loše utječe na mene )

ti si nestrpljiv vidim….neki od nas to cekaju od 5mj prosle godine i sad je to vec proslost…pa mozes ti cekati bar jos par dana do objave…i nezna di zuris…dali zelis prodati ili sto, ali poslije toga dolazi jos bitnija obavijest za sve nas, a onda, uvjeren sam, stizu nam fenomenalna izvjesca…polako…bit ce para [wink]
[/quote]

Da to se zove neargumentirani druck. Mislim imam viro i vjerujem mu, ali ti svakodnevno već par mjeseci najavljuješ tu strašnu vijest slijedeći tjedan nakon koje idemo na 2000+. Mislim volio bih i ja, ali….. smanji doživljaj
[/quote]

mnogi tu vjest vec znaju…sta mislite zasto rastemo…pa od kada to govorim narasli smo 30%…pa sta bi vi…ovo nije drukanje…saznat cete uskoro svi to sto ja znam…a onda citajte isponova moje poruke…nemojte kupovati…kupit ce ovi koji znaju..inace odgovarao sam na pitanja…

OBAMA................SPASITELJ


krenulo je jako gore prije izvješća i kad je trebalo finiširati eksplozijom nakon dborg izvješća. Međutim krenula su iskrcavanja koja su je doveela tu gdje je danas. Neargumentirani pomaci gore ili dolje od par posto ne govore ništa.

sto se tice tih iskrcavanja…ako me sjecanje dobro sluzi cijela burza je potonula za 50% …izvjesce nije bilo lose…dobit 92 mil..zar bi zbog toga potonuli sa 1450 na 800…nisam siguran

OBAMA................SPASITELJ

kakav ukrcaj !! sta se ovo desava. na gledalici prvo ciscenje po asku i ostalo oko 500 komada na bidu, i nakon par sekundi 500 komada na asku [shocked]

two bad....milosh dead

misli da ovaj s 500 komada čeka da sse napuni ask do 1200 kako bi mogao opet poklopit [thumbsup]

Jedan od razloga zašto raste VIRO jeste moguća privatizacija Sladorane, jer poznato je da Sladorana ide u lipnju u privatizaciju, a Viro jeste upetljan u poslovanje Sladorane jer su kooperanti, stoga se može očekivati da VIRO kupi Sladoranu,…………..

Imam dionice Sladorane, nemam Vira niti dionice, stoga raduje me ovakav porast vrijednosti VIRA,

Pozdrav

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2653&pg=8&#post552950

Objavljeno u Glasu SLavonije

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close