VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma dobro ljudi pa treba biti velika budala da vas netko s foruma navuče da kupujete dionicu tako da postove od ddaria ne smatram zločewstim, ja sam u viri od prošle godine i kad god mogu povećavam udio u njemu jer tko god želi može preko net-a doznati brdo dobrih informacija i sve će mu biti jasno o kakvoj se firmi radi. Doduše ja radije ne bih pisao ništa nego neke tajanstvene postove, no što je tu je nismo svi isti. U svakom slučaju mislim da je dobro imati ovu dionicu, vrijeme će pokazati kada se tržište opotravi, doduše kad malo promislim, a jednom sam to napisao , svejedno u kojoj dionici bili, bitno samo da firma nije u stečaju i da je likvidna odprilike će prinos biti jednak kupili viro ili hidroelektru ili nešto treće i sve to skupa raste i pada u približno jednakim omjerima tako da sve ovisi o tržištu


Ma gle ko se vratio na forum.

Ima li još koja tajanstvena informacija koju ne smiješ objaviti 🙂
Prijatelju izgubio si kredibilitet, a to ti stvarno nije trebalo

Danas sam od volje i vama cijenjeni kolega max ocjena za ovaj post… nhf ddario, ali…navijajte u sebi, ne navlačite nedužne kako bi viro opet stigao do 1200, a vi okrenuli pinku [kiss]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

ma da.. najbolje da je neki anonimac na forumu sa nekonciznim postovima navukao viro na 1200. Tužno je da to neki pokušavaju, a pojedinci koji vjeruju takvima i podržavaju ih ili imaju viška novaca ili ne misle svojom glavom.. ili možda oboje 🙂
Samo strpljivo ljudi i pamet u glavu.. rekao sam da će crobex do kraja godine biti max 4200 bodova i to je po meni jaaako optimistična računica. Na to će ddario da je on od jednog "analitičara" saznao da nema više pada i da treba kupovat dok je vrijeme jer će poslije biti preskupo. Taj isti "analitičar" je predvidio pad od procinca prošle godine. Možda čovjek nije kriv nego smao naivan i slijepo vjeruje. "U se i u svoje kljuse." rekao bi moj prof iz matematike davno u osnovnoj školi.

dobro kolega bal…ali sada zaista pretjerujes…daj napisi neki post vezan za viro jer ovo je tema viro…a ne ovako…i to vec mjesecima…na krivoj si temi…ne samo on, vec i ovi njemu slicni…a sve sto sam ja iznosio, bilo je vezano iskljucivo, za viro, i ono moje vidjet ce te, kolega zg28, se ispostavilo kao tocno…coca cola, a i sladorana…polancecov tekst o prije nekoliko dana vam je dokaz za to…to sto je stopirana privatizacija na nekoliko dana dok se ne usuglase,ne znaci nista…a dokaz vam je da se na privatizaciji radi intenzivno,prema tome neznam u cemu je problem…na koliko ce viro stici, ne ovisi o meni i o mojim postovima, vec o trendu na burzi,to se odnosi na vas kolega lipa, a kolegu bala molim da javno objasni zasto se tako nahrustio na mene…i da, ja nisam tu radi kredibiliteta, tako da mi on nemoze ni pasti ni rasti…

OBAMA................SPASITELJ

i molim da moderatori brisu postove nevezane za temu viro….hvala

OBAMA................SPASITELJ

ma forum se napunio ljudi, a ne samo i forum, vec i burza, koji nemaju pojma o dionicama, a najmanje znaju o firmi u koju ulazu…i evo ti sto se dogada…nemogu dvije recenice sloziti vezane za tvrtku…vec pisu ko je sta rekao…malo truda i pokusajte nesto saznati, procitati…i ovdje napisati… [thumbsup]

OBAMA................SPASITELJ

Da li netko zna, je li se ovo trezor uključio u obranu cijene ili je jednostavno cijena prepovoljna?

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

dobro…ajmo neto o viru…coca cola-gotova, sladorana- skoro pa gotova [smiley]…o dokapu necu jos pisati….nego ajmo o dividendi…jos nitko nije komentirao moj post od prije 2 dana…gdje ce to zavrsiti…sto mislite o trezoru, koji kupuje dionice, i drzi nas kvalitetno na ovim razinam, dok ne dodu bolja vremena…dali se zna koliko je trezor kupio dionica do sada???

OBAMA................SPASITELJ

Ma ddarioo od kud ti opet s tim pričama, od kada je coca cola gotova? Gdje je objavljena ta službena vijest?


Ma ddarioo od kud ti opet s tim pričama, od kada je coca cola gotova? Gdje je objavljena ta službena vijest?

Nigdje, kolega. No da postavimo stvari ovako:
Ugovor sa colom još nije potpisan
Sladorana je upitna zbog Polančeca
Dokap (125 mil. kn. iz 2006. po odluci skupšine te godine mora se upotrijebiti za max. 4. god)
Odluke skupštine za dobit od 2007. Dio je namijenjen za otkup vlastitih dionica (trezor)
Pa zar je vaše mišljenje da se baš ništa od gore navedenog neće dogoditi?
A da se ništa od toga i ne dogodi, koliko po vama vrijedi dionica Vira? Trenutno 950 kn. A koliko bi mogla vrijediti iza FI za 3. kvartal? Isto 950 kn. ili manje? Ja mislim da će vrijediti ipak "malčice" više od trenutne cijene. Strpljenja, kolege, kao i na svim ostalim dionicama, jer ne radi Viro loše, nego je tržište takvo kakvo je (Ameri, EU, priče o globalnoj recesiji i sl) I na kraju, Viro je ipak Viro. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ma ddarioo od kud ti opet s tim pričama, od kada je coca cola gotova? Gdje je objavljena ta službena vijest?

kad se dobro nakrcaju , da nekažem natrpaju sa dionicom objaviće tu vijest kao i sve ostale naravno pozitivne vezane za Viro…..povećanja prometa na Viru su više nego očita i nervoza pomalo čini svoje , pa će se još malo strpljenja svakako dobro isplatit…..

multiplikatorno i fundamentalno viro ne vrijedi trenutno više od 950 kn,ali po mojim saznanjima i koka kola i sladorana su gotova stvar!

viro po dcm, dcf i ddm metodama vrijedi 1.650 kuna………………….tko ne vjeruje neka konzultira hrvoja stojića
preporuka buy ( ja sam se nakrcao a vi kako hoćete ) [tongue]

naravoučenije za početnike – tržišna cijena i fer vrijednost nisu isto a i rijetko se poklapaju na tržištu ( iz tri milijuna razloga, hihihi, da ih sad ne navodim )
ovo sada što vidite na viru je marža sigurnosti [rolleyes]

knele hvala na ocjeni

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


multiplikatorno i fundamentalno viro ne vrijedi trenutno više od 950 kn,ali po mojim saznanjima i koka kola i sladorana su gotova stvar!


apsolutno se slažem. 900-950 kn. ostaje upitnim potencijal rasta prihoda i dobiti, hehe. pozdrav mudonji i crnom ivi!


multiplikatorno i fundamentalno viro ne vrijedi trenutno više od 950 kn,ali po mojim saznanjima i koka kola i sladorana su gotova stvar!


Za sladoranu se još nezna,

ali coca cola je bila definitivno super lagani izlazak velikim i pametnim igračima.

Viro vrijedi ali 1650 i to u ovim vremenima?
Dajte budite ozbiljni kolega sančo…

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

New Report

Close