VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..tko li je ono prije mjesec dana pljuvao po VIRU…[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Viro ko dobra vrijedna djevojka,puno vrijedi slabo daje dobar za ostariti zajedno???[undecid]

uhh jos malo pa sam na nuli[angry].Grda je bila ova korekcija,da ne bude prazan post posto sam odmoderiran evo neki podaci sa ovom cijenom i FI god.(umnozena dobit sa 1.33)
P/B=4,13
P/E=14,96
P/S=4,53
P/EBITDA=16,91
EPS=100,29 [thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

neki dan sam nacuo da se crpi lova iz VIRA od brace prema PRIMA pivici!!!
dali se negdje moze provjeriti koliki je to krpelj na VIRU i koliki utjecaj ce imati na poslovanje u slucaju da se nastaviti crpiti lova umjesto da se ulaze??
ps. isto tako cujem da ce uskoro krahirati PRIMA pivo kao i jos neke pivovare u blizini

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


neki dan sam nacuo da se crpi lova iz VIRA od brace prema PRIMA pivici!!! dali se negdje moze provjeriti koliki je to krpelj na VIRU i koliki utjecaj ce imati na poslovanje u slucaju da se nastaviti crpiti lova umjesto da se ulaze?? ps. isto tako cujem da ce uskoro krahirati PRIMA pivo kao i jos neke pivovare u blizini

Da prima pivo, mislim ono pivovara iz gruda… Ti su propali u startu..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


uhh jos malo pa sam na nuli[angry].Grda je bila ova korekcija,da ne bude prazan post posto sam odmoderiran evo neki podaci sa ovom cijenom i FI god.(umnozena dobit sa 1.33) P/B=4,13 P/E=14,96 P/S=4,53 P/EBITDA=16,91 EPS=100,29 [thumbsup]

inace cini mi se da su uvijek 4Q imali najbolji, tako da ocekujem malo vise od 1,33 i malo manje od 14,96[cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


uhh jos malo pa sam na nuli[angry].Grda je bila ova korekcija,da ne bude prazan post posto sam odmoderiran evo neki podaci sa ovom cijenom i FI god.(umnozena dobit sa 1.33) P/B=4,13 P/E=14,96 P/S=4,53 P/EBITDA=16,91 EPS=100,29 [thumbsup]

Kolega izgleda da imamo slican portfelj. i moj ce uskoro biti na nuli. I ja sam usao u Viro na malo visoj cijeni, dokupom nisam uspio puno skinuti prosjek. No uopce namam straha, ide to gore…

wiking:

uhh jos malo pa sam na nuli[angry].Grda je bila ova korekcija,da ne bude prazan post posto sam odmoderiran evo neki podaci sa ovom cijenom i FI god.(umnozena dobit sa 1.33) P/B=4,13 P/E=14,96 P/S=4,53 P/EBITDA=16,91 EPS=100,29 [thumbsup]

inace cini mi se da su uvijek 4Q imali najbolji, tako da ocekujem malo vise od 1,33 i malo manje od 14,96[cool]

MIG zar nisi ti izasao iz Vira[rolleyes].A sve sto je vise od 1,33 je jos veci plus kao i na IPKK zadnji Q je najveci zbog izvoza.Ili si po DCM metodi izracunao da je jeftino [wink] pa se vratio

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Može K/P?

Robizg


neki dan sam nacuo da se crpi lova iz VIRA od brace prema PRIMA pivici!!!
dali se negdje moze provjeriti koliki je to krpelj na VIRU i koliki utjecaj ce imati na poslovanje u slucaju da se nastaviti crpiti lova umjesto da se ulaze??
ps. isto tako cujem da ce uskoro krahirati PRIMA pivo kao i jos neke pivovare u blizini

Ovo nema nikakve veze s Virom. Veza je jedino Robić koji je vlasnik i pivovare i šećerane. Pivo je vrlo dobro kao i T’ga za jug čiji je Viro uvoznik. Samo mi reci da je i to vino loše. Daj mi bolje za 20-tak kuna.

Izgleda da ćemo danas opet prema dole….[embarass]

Robizg

Čini se da nećemo previše dolje….bar se nadam, dobra kupnja na 1475. U prilogu je k/p.

New Report

Close