VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fala MIG, skuliro si me, sutra vozimo dalje..

Zato ja volim ingru tamo je puno manje drhtavih ručica netom pridošlih iz investicijskih fondova kojima je rast ili pad 1% ajme ne. Ingra rulez jer ju ne može kupit svaka šuša..

meni je ovo najdraze kad vidim. ovo je krasno. hvataju se panicari oji ce prodati dionicu. ja se samo nadam da ce mrvicu jos malo dole. samo dokupljujes. do 30. 10. bit ce na 2100. bez brige. nek se novi ne uspanicaruju

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Možda je netko saznao da FI baš i nije kako se očekivalo.

danasnji dan fenomenalan za viro![smiley2]

OBAMA................SPASITELJ

dečki razmislimo malo

prije kolko vremena su radnici dobili dionice, po kojoj cijeni i koliko im to sad vrijedi

razmislimo malo, u 4. mjesecu prije nekave skupštine cijena je bila 800-900 kn ( da dobro piše bez 1 naprijed – osamstotina kuna) i kolko sad vrijedi ko je kupio 20 komada po toj cijeni , a 200 kom i još nekje 200 dobio ko radnik tvornice

pa nek se i koji auto novi proda

malo šale, ali ovo je sića – pogledajte bidarenje na ddjh prije 2 tjedna, e to je problem, a ovdje razni HZMO, HFP, Službe za saniranje nesmiju ni prismrditi

SKORa-M-A[color=blue][/color]

meni je ovdje bas lijepo i ne mislim izlazit tak skoro nego bih mogao malo dokupit,ali imam nekih 2. novcanih i kratkorocnih obveza odradit tak da se bojim da kad mislim bit ce kasno[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


danasnji dan fenomenalan za viro![smiley2]

Što je pisac htio reći ?
Ne čuvaj dobre vijesti samo za sebe.

neko se jako fino iskrcava a da nebi ostale zeznuo drzi cijenu.Svaka mu cast,tome je dosta i izlazi al ne po svaku cijenu sto znaci da je cijena OK.Jedino mi nije jasno zbog cega 3 dana prije objave FI 3Q

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Jel dividenda isplačena [smiley3]?


neko se jako fino iskrcava a da nebi ostale zeznuo drzi cijenu.Svaka mu cast,tome je dosta i izlazi al ne po svaku cijenu sto znaci da je cijena OK.Jedino mi nije jasno zbog cega 3 dana prije objave FI 3Q

Nikad ne znaš za što nekome treba lova.[smiley9]

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Da ne zaboravimo:

20.10.2007. Objava rezultata za treći kvartal 2007.
31.10.2007. Isplata dividende


Da ne zaboravimo: 20.10.2007. Objava rezultata za treći kvartal 2007. 31.10.2007. Isplata dividende

koliko dugo treba imati dionicu da bi bila isplačena dividenda?

New Report

Close