VIDEO/FOTO: ‘Imam dogovore s nekim državama, Hrvati će moći zaraditi 8.000 eura’

Naslovnica Forum Komentari članaka VIDEO/FOTO: ‘Imam dogovore s nekim državama, Hrvati će moći zaraditi 8.000 eura’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Ne znam jeste li gledali video ali ovo afektiranje me vrati na faks i kafanske debate u 2 ujutro nakon 10 piva…

Mi smo pili po 15 piva kolega. Iza je bila golema kolicina gluposti. Mene jedino muci sto s tih 8000 eura mjesecno??
Jel ovo od bunike ili?



Ne znam jeste li gledali video ali ovo afektiranje me vrati na faks i kafanske debate u 2 ujutro nakon 10 piva…

Mi smo pili po 15 piva kolega. Iza je bila golema kolicina gluposti. Mene jedino muci sto s tih 8000 eura mjesecno??
Jel ovo od bunike ili?
[/quote]

Što se tiče 8000 eura ; Ta izjava je mogla proći kao njezinom glasačkom tijelu pozitivan element govora, a protivničkom kao nebitan komentar, odnosno prosječno dobro odrađen spin, međutim, očigledno je da gospođa ima neku F dijagnozu.

Čudi me ekipa oko nje.
Dobro, gospodin Anušić nije stručnjak, ipak dolazi sa Kineziološkog fakulteta, ali bi gospodin Ivančić ipak treba biti malo sposobniji po tom pitanju… Sposobna bi trebala biti gospođa Hmelina, a ponajviše gospođa Kirinić kao stručnjak u području, koje mi je i najviše žao, jer nakon ovoga posao u struci sigurno neće naći.

Debata je sutra na HRT 1 u 21.05, živi bili pa vidili…

Ma ništa strašno …. malo se zaletila bolje reć “omaklo se” !!!!

DAJ PET !!!

Dosta smo.mi isli van, sad ce stranci kod nas, kad ce natjecaj?

Sve više mi se sviđa Kolakušić

New Report

Close