VIDEO: Predstavljen prvi auto tvrtke Bugatti Rimac, cijena je 5 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka VIDEO: Predstavljen prvi auto tvrtke Bugatti Rimac, cijena je 5 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

šizofrenija- simultano držanje više stavova međusobno suprotnih i /ili suprotnih sa stvarnošću?

Dakle, čitava rvatska plače što je benzin otišao na 15 kuna, struja poskupila isl.. inflacija kolko 15%? Spasitelji smanjili trošarine na benzin, slikali se 5 puta na TV, povećali mirovine, plaće po 2% godišnje.. čuvamo svaku lipu, gasimo svjetla, tuširamo se hladnom vodom isl..

….sjednemo navečer gledati TV i slavimo….. automobile od 2 (5) miliona dolara ! made in Croatia..

svaka čast autu, ali u mene nekako nema identifikacije…

 

inače, nedavno sam bio u restoranu koji nudi potpuni doživljaj (muslimanski predmnijevam), uključujući da vam ostave nešto da se žalite… pošto se rvati vole žaliti.. htio sam im ostaviti 5% manje nego šta je bilo na računu.. nekako je prazan u zadnje vrijeme.. došli u ercegovački kvart fore prodavat.. skupoo…

nego, nisam ja baš sad skroz protiv muslimanske filozofije.. mislim da ja pas prljava životinja i gadi mi se kad im ljudi brišu guzicu u javnosti… nikad ne bi bio sa ženom koja ima psa.. nehigijenski..

New Report

Close