Velike promjene za 270.000 zaposlenih

Naslovnica Forum Komentari članaka Velike promjene za 270.000 zaposlenih

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nagradjivanje u drzavnim firmama ne funkcionira jer je sve premrezeno interesnim skupinama (rodbina, stranka, ljubavnice, kumovi … zemljaci) … tako da to nece imati smisla dokle god se ne bude dirao operativni dio ministarstava.
bilo bi lijepo da ova vlada (a i sve buduce) dade popis koliko je ljudi bilo zaposleno na pocetku i na kraju mandata i koja su to ministarstva recimo tako, “narasla” odnosno “smanjila” se…kao i razlog tome.

nevjerojatno koliko vremena ova vlada nepotrebno troši na trivijalne stvari i kozemtičke promjene! 4 godine nisu napravili ništa, a sad na kraju mandata bave se ovakvim bedastoćama?!? pa jeste li za to dobili mandat na 4 godine?!? strašno!!!!!!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

svojedobno sam napravio patent za uklanjanje H2S iz naftnih bušotina. mladi inženjer vrele krvi… predložio sam to svojem nadređenom (registriranje, proba I sl.), on mi je rekao da mu to dam sve, cijelu dokumentaciju, za nagradu ne moram doći u ponedjeljak na posao.
odustao sam od svega.
toliko o nagrađivanju I vrednovanju u rh.

najveća i za ostale najkorisnija promjena bila bi da postanu nazaposleni bivši uhljebi


najveća i za ostale najkorisnija promjena bila bi da postanu nazaposleni bivši uhljebi

a tko ce ti onda ostati…50.000 sljakera ?

New Report

Close