VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki se vidim čude što se skida po 5000 kom…..nadam se da znate koliku vrijednost posjeduje Varteks u neiskorištenim nekretninama i zemljištu….onako od oka 20 milja eura….pa kad to unovče izračunajte si koliko to vrijedi po dionici i što sve mogu s tom lovom….strpljen spašen …to je recept na ovoj dionici….jednom kad revaloriziraju imovinu i kapitaliziraju istu biti će kasno za povoljnu kupnju……

Posjeduje Varteks, ali banke sjede na njima 🙂 to je već potrošeno..


Posjeduje Varteks, ali banke sjede na njima 🙂 to je već potrošeno..

….kolega provjerite malo bolje….što je pod hipotekom a što nije…

izgleda nekom i 3 milje gubitka dobro 🙂
što bi bilo da je dobitak, pitam se? 30 kn?

E moj vartekse, em debelo kasnis sa izvjestajem, em opet minus i to ne mali (-3,8 milja). Nikako na zelenu granu

Da, istina pomaci jesu ali nekako presporo ide taj zaokret u poslovanju…


E moj vartekse, em debelo kasnis sa izvjestajem, em opet minus i to ne mali (-3,8 milja). Nikako na zelenu granu

Gledajte, ukoliko se sjećate prezentacije Varteksovog plana i programa nakon restrukturiranja ova godina je naznačena kao godina preokreta u fin.poslovanju te do kraja godine i pozitivni fin. rezultat što bi u konačnici bilo i realno ostvarivo. Cijena dionice je relativno dosta niska i meni osobno podcijenjena s obzirom na kratkoročnu perspektivu firme.

Prejaka je ekipa unutra da oni ne bi znali izvući maksimum iz ove firme.
Samo strpljivo, ovo više nije državna firma koja mrzi svaki kapital (čak i Đuro to prestaje biti).
Siguran sam da ga voli, a to će uskoro pokazati kroz profitabilno poslovanje svojim dioničarima.

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!


Prejaka je ekipa unutra da oni ne bi znali izvući maksimum iz ove firme.

Po kojim to referencama je ekipa prejaka? Vrhunski top menađeri koji su radili gdje?
Nemojmo bas lupati bezveze

Bravo alen! Idemo brzo svi kupovati radi “jake ekipe”!

“Vi” koji pisete da je Varteks neprofitabilna firma,opet u minusu,…,savjetovao bih vam da prodate svoje udjele. Ali znam da nemate sto prodati.☺



Prejaka je ekipa unutra da oni ne bi znali izvući maksimum iz ove firme.

Po kojim to referencama je ekipa prejaka? Vrhunski top menađeri koji su radili gdje?
Nemojmo bas lupati bezveze
[/quote]
Meni je dovoljno sto je PU s obitelji u prvih 10
dionicara.
Ide sve po planu. Meni je ovo zicer, a vi sebi trazite.

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

New Report

Close