VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolki je BV varteksa?

dobro pitanje, no to ćemo saznati na sljedećem ročištu jer mi se čini naprosto nemogućim da će banke uzeti nekretnine bez revalorizacije vrijednosti … i kad ga propisno očerupaju znati ćemo što je ostalo i koji je i BV 🙂

Ideje naše benzin Vaš!

Košćec je izjavio da nekretnine Varteksa vrijede minimalno 100 milijuna eura, a ukupna dugovanja su oko 600 milijuna, te da ostaje sasvim dovoljno prostora za daljnji nesmetan rad. Naravno da se ovih 600 milijuna neće u kompletu isplatiti u nekretninama, a najveći vjerovnik je država što je za VART jako dobro. Sljedeće ročište će nadam se da donijeti konačno rješenje, valjda će ga objaviti uskoro

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Košćec je izjavio da nekretnine Varteksa vrijede minimalno 100 milijuna eura, …..

On može izjavljivati što hoće kad mu ZABA lagano revalorizira nekretnine ostati će Varteksu malo crnog ispod nokta, nažalost nesposobni većinski vlasnik uz podršku lokalne politike upropastio je nekad veliku firmu … uskoro će vrijediti kao Magma (ništa)

Ideje naše benzin Vaš!

@mmarkovic
Ne zaboravi da je najveći vjerovnik Varteksa država, a ona sigurno neće tražiti revaloriziranje nekretnina niti praviti probleme, barem nije do sada. Mislim da pred izbore par tisuća NOVIH nezaposlenih i propast Varteksa baš ne bi dobro odjeknuli, uopće ne sumnjam u uspješnu nagodbu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

to je stvar trenutne procjene i ako ih ulove da pomažu Varteksu i ne pomognu negdje drugdje gdje je recimo neka druga stranka jača (npr. imaš primjer Osijeka od jučer) onda su si napravili medvjeđu uslugu

teško se osloniti na ovaj vid dobrohotnosti, svakako se nadam da će predstečajna uspješno završiti no Varteks iza toga će biti jedan puno manji Varteks i sukladno tome bez nekog temelja za uzlet vrijednosti dionica

Ideje naše benzin Vaš!

1.920.807 (ukupan broj dionica)*13 (trenutna cijena)= 24 970 491 kuna !!!

Sana razlika između dugovanja i nekretnina je negdje oko 150 milijuna, a tržište Varteks vrednuuje 25 milja, mislim da ima prostora za rast.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


1.920.807 (ukupan broj dionica)*13 (trenutna cijena)= 24 970 491 kuna !!!

Sana razlika između dugovanja i nekretnina je negdje oko 150 milijuna, a tržište Varteks vrednuuje 25 milja, mislim da ima prostora za rast.

@mchina

Naravno da da…[emo_palacg][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/aAX1F8Yq7WZtG1AqpfoENg==.pdf

i da podsjetim …. gdje je onaj hitni kredit?

to i mene već čudi. spominje se to dosta često i na više mjesta, a nikakvih novosti ni o tome. to bi isto značilo povjerenje. tko zna što je još iza.


To klizanje prema dolje znači da se ekipa na INDG može istovariti sa 30 ili 40% plusa u odnosu na 85 kuna koje su bile prošli tjedan. Što bi značilo na Varteksu bježanija na 18 ili 19 kuna u odnosu na sadašnju cijenu, ne zvuči tako loše zar ne?Znakovito je da na INDG trenutno baš i nema bježanije…

pogledaj cjenu na vatresku mi smo rasli od 8kn do 15kn to je več skoro 100 posto rast zato se i vrtimo sada oko 13kn ako ne bude skoro dobrih vjesti vratičemo se na 8kn
ja sam realan imam dionice varteska

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

mene zanima šta če bit ako se prooizvodnja ne pokrene a nekretnine uzmu banke i ostali šta če onda vatreska dati u zalog da se spasi
i zašto uprava šuti ako se banke slažu sa dogovorom trebali su odma dojavit burzi

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

to i mene zanima. po meni je bitniji onaj kredit za osiguravanje likvidnosti i prema njemu će se dosta toga orijentirati. ali njega još uvijek nema.
jučer je izgleda bilo samo prepipavanje.
užareno je. što je, je.

ZABA je sedmi puta dala obećanje za kredit likvidnosti, a kad će ga stvarno dati
to samo oni znaju.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close