VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadokupio i XY, zadnje vidljivo cca 4000kom.

ODjeća koja izaziva karcionom

http://danas.net.hr/svijet/odjeca-koja-izaziva-karcinom

neka uprava kaže da je vatresk čist i biće više prodaje marketing je pola prodaje i cjene

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

modrobradi
Daj već jednom pravilno napiši ime tvrtke VARTEKS!!!

A kad će nam kredit dati??

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

????

Jel Varteks umro? Likvidiran? [emo_zacudjen]

Svi ste odustali od njega???

A kredit? Ništa? 0 bodova? [emo_naivan]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Ajme ljudi koji padus ne samo danas već nekoliko dana,a danas koja luda rasprodaja ?Dal tu ima ekonomske računice?
Imam VARTEKS i nadam se boljem sutra.


Ajme ljudi koji padus ne samo danas već nekoliko dana,a danas koja luda rasprodaja ?Dal tu ima ekonomske računice?
Imam VARTEKS i nadam se boljem sutra.

Možda nismo dobili kredit i ne žele ga dati?????

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Ajme ljudi koji padus ne samo danas već nekoliko dana,a danas koja luda rasprodaja ?Dal tu ima ekonomske računice?
Imam VARTEKS i nadam se boljem sutra.

meni je fakat žao varteksa imao sam ga izašao na 19 i 20kn…sry buraz ali ne vidim neki trejd na ovoj dionici meni se činilo ok uzeti 20 30% i izaći…j.bg sad je dioki in,magma, možda uskoro ingra, jednostavno nemaš ti kome jarane prodati dionicu varteksa….fond carevi se nakrcali “blu chip” kako oni kažu dionicama a mi ostali trejdamo sa onim dionicama na kojima ima nekakve akcije….sry but hebiga plitko smo ti mi tržište….

eto ljudi lupali na cijenama iznad 20 kn a sada kad nije u žiži zbivanja neće ni po 15 kunica. ipak se našao netko pametan i stavio 5000 kom na kupnju po 15 pa ako se već netko hoće riješiti neka prodaje….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Bid se lijepo pumpa.

Jesu možda kredit odobrili????? Ima li ko info?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Jesu možda kredit odobrili????? Ima li ko info?

Kredit još nisu, ali su dobili “Potvrdu o preuzimanju spisa sukladno čl. 66 Zakona”. Sad s tom dokumentacijom idu na Trgovački sud u Varaždinu da se i formalno dovrši postupak predstečajne nagodbe, a ja mislim da će kredit dobiti nakon što se nagodba formalizira, a to je cca dva tjedna do mjesec dana. Možda i brže ako TS Varaždin dobro radi, a mislim da radi. Naravno, moguće je da kredit dobiju i ranije. I naravno, postoji mogućnost i da ga ne dobiju, jer živimo u Hrvatskoj. [emo_smijeh]
U svakom slučaju, valja čestita pesimistu koji je danas iskrcao onu siću (149 dionica?) po 13,66. [emo_smijeh]



Jesu možda kredit odobrili????? Ima li ko info?

Kredit još nisu, ali su dobili "Potvrdu o preuzimanju spisa sukladno čl. 66 Zakona". Sad s tom dokumentacijom idu na Trgovački sud u Varaždinu da se i formalno dovrši postupak predstečajne nagodbe, a ja mislim da će kredit dobiti nakon što se nagodba formalizira, a to je cca dva tjedna do mjesec dana. Možda i brže ako TS Varaždin dobro radi, a mislim da radi. Naravno, moguće je da kredit dobiju i ranije. I naravno, postoji mogućnost i da ga ne dobiju, jer živimo u Hrvatskoj. [emo_smijeh]
U svakom slučaju, valja čestita pesimistu koji je danas iskrcao onu siću (149 dionica?) po 13,66. [emo_smijeh]

[/quote]

Baš iskrcaj sa 149 komada malo zvuči bizarno, no – ja bi prije rekao da je to mudrijaš lupio po bidu misleći uhvatit još što se da ispod 15 kn, dakle onaj koji sada diže jutros je rušio…

Sad čeka kome se iskrcavat pomalo, al većinu prometa sam radi kupuje i prodaje sa dva račubna….ja tot tako vidim, možda griješim

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A…. zar ne može kupovati i prodavati svoje dionice s istog računa?[emo_naivan]


A…. zar ne može kupovati i prodavati svoje dionice s istog računa?[emo_naivan]

NE, mora imat dva računa da bi to izvodi, al to nije problem ako uključi babu i dedu kao nekada davno jedan brokerčić iz INTERFINANCEEA…

Smatra se manipulacijom sebi prodavat ili kupovat, taman davao naloge iz dve različite brokerske kuće.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close