VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma narod ovdje nije svjestan tko mu glavu nosi
sve to stoji za varteks i glupo je ponavljati fundamente

sad ovdje igra jedino ulogu strah panika i stampedo

Postanite Eu-robovi

Sorry greška!

marcello

sjecate se sto sam pricao, kamo ide varteks?!
kome je slusao, ustedio je grdne pare…
iz iskustva znam, cim se pocnu spominjati kako su za firmu bitne nekretnne samo je jedna poruka,
Rezi i bjezi
nazalost, za varteks ne ocekujem neki jaci pad, mozda 20 -30%, ono sto je bolnije sto ja ne vidim razloga za rast… i bojim se da ce VArt biti na ovim razinama slijedecih 10-ak godina…

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji


sjecate se sto sam pricao, kamo ide varteks?!
kome je slusao, ustedio je grdne pare…
iz iskustva znam, cim se pocnu spominjati kako su za firmu bitne nekretnne samo je jedna poruka,
Rezi i bjezi
nazalost, za varteks ne ocekujem neki jaci pad, mozda 20 -30%, ono sto je bolnije sto ja ne vidim razloga za rast… i bojim se da ce VArt biti na ovim razinama slijedecih 10-ak godina…

Zašto se bojiš??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

u stvari ne bojim se
evo ispravka:
varteks nece biti iznad 60 kn jer ga nece sto imati dignuti
– preskupa proizvodnja u hrvatskoj
– iskopali su sve moguce nekretnine kojima su pojedinci drukali ovu dionicu…

jedina nada je da pronadju naftu ispod tvornice, pa da se u Hr pocnu slijevati dolarcici, dok ne uvedu euro i za naftu [lol]

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji

@ winnie

mislim da si zaboravio u toj svojoj tragičnoj priči na najači adut koji ima tekstilna industrija za svoj oporavak.


@ winnie

mislim da si zaboravio u toj svojoj tragičnoj priči na najači adut koji ima tekstilna industrija za svoj oporavak.

Nije o ništa zaboravio.Nije nikada ni znao.On još uvjek misli da se radi o nogometnom klubu [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


@ winnie

mislim da si zaboravio u toj svojoj tragičnoj priči na najači adut koji ima tekstilna industrija za svoj oporavak.

Vi kolega vjerovatno mislite na NK Varteks?
Plasiranje u UEFA ligu slijedeće godine?
Pa je, to je oko 100 000 eura po utakmici ako se plasiraju.
Dalo bi se tu skupiti i do 300 000 eura a onda je samo nebo granica.
Još ako prodaju Pokrivača……
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Vi kolega vjerovatno mislite na NK Varteks?
Plasiranje u UEFA ligu slijedeće godine?
Pa je, to je oko 100 000 eura po utakmici ako se plasiraju.
Dalo bi se tu skupiti i do 300 000 eura a onda je samo nebo granica.
Još ako prodaju Pokrivača……
[bye]

Vidim da ovdje najveći stručnjaci vode glavnu riječ, iako ne znaju niti osnove. Ja se nemam namjeru prepucavati, točnije raditi protiov sebe. Stoga se priklanjam struji velikih umova koja dominira na ovoj temi, te kažem da Varteks nema nikakve šanse u budućnosti. Da će ga kinezi satrti. Neće on nikada više biti niti preko 100 Kn po dionici, a najvjerovatnije će propasti.

Usput NK Varteks odavno nema više nikakve veze sa Varteksom, osim šta nosi njegovo ime radi tradicije.

Joj, ovo je stvarno uzas. Golub i vrana, suosjecam s vama. A i zahvalan sam vam jer sam rasprodao svoj portfelj zahvaljujuci vasim postovima na PD. Sad sam u cashu, a buduci da vam dugujem vise od puste zahvalnosti, pomoci cu vam braniti Varteks.

Samo ne znam na koliko da se stavim? 20 kn? 2kn? [bye]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

vidim da su se decki uzjogunili
pa da kazem, moj bid ovdje nece biti iznad 10kn, osim u slucaju da odluce zatvoriti tvornicu i pocnu neku drugu djelatnost, u tom slucaju staviti cu bid na 20,01
tek toliko da preteknem ovog sakaiaaa
sakai mislim da i meni dugujes nesto [lol]

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji


Samo ne znam na koliko da se stavim? 20 kn? 2kn? [bye]

Po meni realno bi bilo da se postaviš na 12 Kn i čekaš.
Usput drago mi je da sam ti pomogao.

New Report

Close