VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ supertalent
O.K. krivo sam napisa, nije dijonica nego dionica
sta odma sprdnja na moj racun
i meni jedinicu a petini stotku
neka, ja sam svoje reka, vartks bi moga kliznut jos, vidis da je neko stavio po 29 i to se odma skinulo
uzivajte

ali zasto Varteks?



@ supertalent
O.K. krivo sam napisa, nije dijonica nego dionica
sta odma sprdnja na moj racun
i meni jedinicu a petini stotku
neka, ja sam svoje reka, vartks bi moga kliznut jos, vidis da je neko stavio po 29 i to se odma skinulo
uzivajte

ali zasto Varteks?
[/quote]
Zato što je poćetnicima uvjek lakše poćet sa malim ciframa.Vjerovatno ga je to privuklo mala cijena dionice puno komada [lol]

modrobradi@

Dajte molim vas ako mi mozete objasnit zasto se se kao novi na TK odlucili kupit 2000 dionica Varteksa. [pray]

Kako žašto??? Kolega modrobradi je ljepo napisal da kupuje po 28 zato jer ide to na 24-25.Znači kad padne na 24 on prodaje i opet kupuje na 28.Kak ne kužiš,pa to ti je matematika [proud]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

lavgar @
cisto me interesira jer pored drugih dionica izabra je Varteks.Mozda nesto zna sta mi ne znamo.

A I da zna recimo mislis da ce da to podijeli sa nama . Hmmmmm


A I da zna recimo mislis da ce da to podijeli sa nama . Hmmmmm

A zsto ne!? Nije problem reci ako nesto ima, naravno ako se predhodno ukrca.

PRODAJA
Validus prodao 7.500 dionica Varteksa
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Validus je prodao 7.500 dionica Varteksa čime je pao ispod 10 posto udjela u temeljnom kapitalu.

Navedene su dionice, koje čine 0,39 posto temeljnog kapitala i 7.500 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa (ZSE:VART-R-1), otpuštene temeljem ugovora o kupoprodaji i prijenosu dionica koji je Validus (ZSE:VLDS-R-A) sklopio 18. veljače ove godine s tvrtkom STOG. Spomenuti paket po tržišnoj cijeni vrijedi oko 210 tisuća kuna.

Validus nakon ovog otpuštanja ima 185.230 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa i to 147.104 glasova temeljem upisanog vlasništva nad isto toliko komada redovnih dionica navedenog društva, te 38.126 glasova temeljem isto toliko komada redovnih dionica danih u zajam sa zadržanjem upravljačkih prava

Koja je to tvrtka STOG ? Trazim i ne mogu nista naci . Dali netko nesto zna?!


Koja je to tvrtka STOG ? Trazim i ne mogu nista naci . Dali netko nesto zna?!

firma-fikus iz fimine galaksije



Koja je to tvrtka STOG ? Trazim i ne mogu nista naci . Dali netko nesto zna?!

firma-fikus iz fimine galaksije
[/quote]

Nije

SUBJEKT
STOG d.o.o.PRAVNI ODNOSI
Temeljni akt:
Izjava o osnivanju od 17.04.2009.
Statusne promjene: podjela subj. upisa odvj. s preuzimanjem
U postupku odvajanja s preuzimanjem, Skupštinskom Odlukom od 31.08.2009. odobren je Ugovor o podjeli društva PLURIS d.d., Varaždin, Anina ulica 2, upisano u registar Trgovačkog suda u Varaždinu pod brojem MBS: 080144704, kao društva koje se dijeli s preuzimanjem društava koja već postoje i to STOG d.o.o., Varaždin, Anina 2, upisano u registar Trgovačkog suda u Varaždinu pod brojem MBS: 070088524, WEISSBARTH I PARTNERI d.o.o., Varaždin, Anina 2, upisano u registar Trgovačkog suda u Varaždinu pod brojem MBS: 070088469, i FIMA ALFA d.o.o., Varaždin, Stanka Vraza 25, upisano u registar Trgovačkog suda u Varaždinu pod brojem MBS: 070089121, kao društva preuzimatelja.

Toplo preporučam izvor: https://sudreg.pravosudje.hr/Sudreg/

znači FIMA 1 je prebacila FIMI 2 ?!
sve gore od gorega, iz šupljega u prazno [bye]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Predlažem svim imaocima Varteksa da skupljaju novce za dokup.
Nema smisla lupati po prodaji, stoga je najbolje da se kupnja povuče na 22-23kn a onda nek prodaja i FIMA raspale.

26.11.2010 - Dan D

A tko ti garantira da opalit po prodaji ?

New Report

Close